Předprodej byl ukončen

CHCUpivo a gastrozážitek - JARO
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, JÍDLO / NÁPOJE, UMĚNÍ, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ

CHCUpivo a gastrozážitek - JARO

středa 5.6.2019 od 18:00
Akvárna, Brno

O akci

Párování piva s jídlem ještě nikdy nebylo takové, jako nyní. 🍺🏆 💚

Posuň se na vrchol gastronomického blaha a nech se rozmazlit promyšleným a netradičním degustačním menu, ve kterém snoubíme ta nejlepší piva s nejvybranějšími sezónními surovinami. 

Snoubení to bude hned dvojité - piva totiž párujeme jak k pokrmu, tak i přímo do něj! ‼️

Téma tohoto párování piva s jídlem je JARO. 🌸 🐣🌿🐰
Co tě napadne, když se řekne jaro? Někoho kvetoucí stromy a bující příroda, někoho první sluníčko a jiného třeba Velikonoce. Co tě ale napadne, když se řekně "jarní kuchyně", nebo "jarní piva"? Nás toho napadlo opravdu hodně a tak moc jsme si s tím hráli, až z toho vzešlo gastronomické blaho. 

Můžeš se těšit na bohaté chutě a výjimečná piva, elegantně sladěná do šesti chodového luxusního menu. Za každým chodem je příběh, o který se s Tebou podělí šéfkuchař a pivní someliér a tak ukojí Tvé "gurmánské já" po všech stránkách. ☀️ 

Nechceme Tě připravit o překvapení a tak ti nepředstavíme soupis jídel hned teď a najednou. Dovolíme Ti ale nahlédnout "pod pokličku" a tak sleduj naši Facebookovou událost pro ty nejčerstvější novinky.

Jarem to zdaleka nekončí, naopak - jarem rok začíná!
Co se bude dít v létě? 🌍
Nenech si nic uniknout a pozorně sleduj, co je nového.


Kapacita programu je pro 20 hostů.
Cena je 1499,- na osobu, nebo zvýhodněné vstupné pro dva za 2899,- 
V ceně je šesti chodové degustační menu s párováním výběrových piv do každého a ke každému chodu.


Vstupenky jsou k dispozici pouze v předprodeji, nebo směnitelné pomocí dárkových poukazů (nutno rezervovat alespoň 10 dní předem na objednavky@chcupivo.cz a info@akvarna.cz, nebo přes FB stránky)

Těšíme se na Vás,
Matěj, Vendy a Happy alias CHCUpivo
Jakub, Michal a tým alias Akvárna

www.chcupivo.cz
www.akvarna.cz

 

P.S. Prohlédni si v galerii jak vypadala naše degustace ZIMA. 💙

 

Více informací

Informace pro účastníky:

Pro správný zážitek z degustace se alespoň hodinu před začátkem vyvarujte kouření a pachově intenzivních míst, stejně tak i výrazným jídlům. Na degustaci se prosím NEvoňte! Ideální je procházka v přírodě, osobně doporučujeme jít k nám pěšky procházkou a pít hodně vody. 

Akce probíhá v Brně na ulici Vachova 4 v krásné prosklené restauraci Akvárna. S sebou nepotřebujete nic krom dobré nálady, všechno ostatní (vč. ještě lepší nálady) obstaráme my.

Po degustaci tak není třeba utíkat domů, ale můžeš se s námi zdržet na další pivo a povídání, nebo pokračovat v ochutnávání dalších rozmanitých gastronomických světů.

Vyhrazujeme si právo na změnu stylů v nabídce, při zachování tématu akce.