MOTHER AFRICA - Cirkus smyslů - New Stories From Khayelitsha
HUDBA World music / Ethno / Folk, FESTIVAL, UMĚNÍ, TANEC, PRO DĚTI

MOTHER AFRICA - Cirkus smyslů - New Stories From Khayelitsha

pátek 28.2.2020 od 19:00
Kongresové centrum, Praha
Vstupenka do mobilu
od 99 bez dalších poplatků do 1 190

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 28.2.2020

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Oslnili už celý svět - vyprodán byl Londýn, New York, Sydney i Paříž - 28.2.2020 se poprvé představí v Praze - Ti nejlepší umělci Afriky.

MOTHER AFRICA - CIRKUS SMYSLŮ - NEW STORIES FROM KHAYELITSHA

www.motherafrica.cz #motherafricacz

28.2.2020 v 19:00 PRAHA, Kongresové centrum

Ceny vstupenek: 1.190, 990, 790, 590 a 390 Kč

Úchvatné představení protkané skutečnými příběhy z Khayelitshy (největší čtvrti Kapského města). Úžasná živá hudba, zpěv i tanec + africké tradice, zvyky a rituály + dechberoucí akrobacie + krásné kostýmy a neuvěřitelné množství fantastické zábavy, živelné energie a úsměvů - to vše je MOTHER AFRICA s podtitulem CIRKUS SMYSLŮ.

Jedná se o naprosto unikátní show, která představí Afriku velkým i malým divákům v celé její rozmanité kráse. Ukažte svým dětem Afriku zblízka - s námi je to bude bavit! :-)

Více informací

reativní tým - Winston Ruddle, Ulrich Thon a Hubert Schober – je jedním z absolutně nejlepších na této planetě. Jejich, dnes už kultovní, představení Mother Africa dobylo celý svět. Oslnilo Broadway v New Yorku, kde bylo měsíc vyprodáno, stejně jako v londýnském West Endu.

Mother Africa v představení "Nové příběhy z Khayelitshy" kombinuje živou hudbu, zpěv i tanec s neuvěřitelným dechberoucím akrobatickým uměním, africkými tradicemi a rituály a nádhernými kostýmy. To vše je podpořeno skutečnými příběhy z největší městské čtvrti Kapského Města "Khayelitsha". Například Mohamed Ben Silha z Pobřeží slonoviny zvítězil v soutěži "Afrika Got Talent" a od té doby byl považován za nejohebnějšího muže planety, ale takových výjimečných umělců, akrobatů je představení skutečně plné, celkem se jich představí 26.

Nic takového jsme v ČR ještě neviděli! Buďte u toho právě v roce 2020!