Předprodej byl ukončen

Hfest Hanušovice - Marpo & Troublegang, Voxel, Kabát Revival
HUDBA Rock / Pop / Punk / Hip Hop / R&B / World music / Ethno / Folk, FESTIVAL, JÍDLO / NÁPOJE

Hfest Hanušovice - Marpo & Troublegang, Voxel, Kabát Revival

sobota 15.6.2019 od 12:00
Hpark, Hanušovice

O akci

Hanušovický hudební festival pro všechny, bez rozdílu věku.

Troublegang nebo nic! 
Marpo & TroubleGang je 7 členná kapela s živou show nezaměnitelnou na československé scéně, která vznikla v roce 2012 kolem frontmana Oty Marpa Petřiny.

Voxel (Václav Lebeda)
Tohoto interpreta určitě není třeba představovat. Song V naší ulici, který brázdí české hitparády už určitě slyšel skoro každý z vás. No a tento a spoustu dalších hitů pro vás má Voxel připraveno se svou kapelou!

Lety mimo
Kapela Lety Mimo se zformovala již v devadesátých letech a za tu dobu si vytvořila svůj nezaměnitelný sound. V poslední době o sobě LM dali opět výrazně vědět, když na svém kontě zaznamenali rekordní počet koncertů a festivalů, se stoupající návštěvností. Tvorba kapely Lety Mimo je založena na kvalitních českých textech, nabroušených kytarách a elektronických samplech, které doplnují jejich syrový zvuk. Lety Mimo tvoří zpěvák a baskytarista Looky, kytarista a kapelník Cvanc a na bicí hrající Lukáš Maštěnka Fuchs. V současné době Lety mimo vydávají svou již šestou řadovou desku s názvem Civilizace 3000.

Plexis
Plexis, to je pražská punková sebranka okolo Petr Hosek, notorického vymetače večírků, založená v roce 1984.
Tato stálice festivalových a klubových pódií má za sebou již 7 řadových desek a bohatou hudební historii.

KABÁT Revival Hradec Králové
Kabát revival z Hradce Králové je prvním revivalem skupiny KABÁT v Čechách. Od roku 2002 vystupuje jak na svých samostatných koncertech, tak na prestižních festivalech po celé republice a na Slovensku.
Skupina je složena ze zkušených hudebníků z renomovaných východočeských kapel, kteří už dávno zahodili paruky a přestali si hrát na Kabát, který je jenom jeden. Hlavním cílem je co nejvěrnější interpretace největších kabátovských hitů včetně
vlastní propracované podiové show, doplněné světelnými a pyrotechnickými efekty.

Jamaron
Hudba založená na českých textech a zabalená do moderního zvuku rock & pop s troškou folku. Není však výjimkou, že se kapela pouští i do zpracování tvrdších stylů.
Jakub, Marie a Ondřej Dostálovi jsou zakládajícími členy kapely, proto tedy JaMarOn (čti "Džamaron"). JaMarOn jsou už od dětství propojení hudbou a svázáni společným cílem sdělovat hudbou pocity, názory a bavit lidi kolem sebe. Sourozenecké trio doplňují bubeník Václav Hejda a baskytarista Filip Karlík.

Cimbálová muzika PONAVA
PONAVA se ve své práci soustředí především na regiony Moravy a Slovenska. Stejně dobře však zvládá také hudební folklor Maďarska a Rumunska.
Již několik ročníků doprovází dětské interprety lidové písně v regionální soutěži "Černovický zpěváček" v Brně, kterou pořádá soubor Májek a Sdružení přátel folkloru v Brně.

Vystupující