Předprodej byl ukončen

Večer legend No.18 = AC/DC+Zeppelini+Lynyrd Skynyrd+ZZ Top
HUDBA Rock / Jazz / Blues / Klasika

Večer legend No.18 = AC/DC+Zeppelini+Lynyrd Skynyrd+ZZ Top

pátek 15.11.2019 od 18:00
Semilasso, Brno

O akci

Večer legend 18 - rocková muzika od A do Z

18. Večer legend proběhne v pátek 15. 11. 2019 tradičně v brněnském Semilasse. Čeká na nás nabitý večer plný nejen jižanského rocku. Na akci se představí na jednom podiu nejlepší tribute bandy AC/DC, LED ZEPPELIN, LYNYRD SKYNYRD a ZZ TOP!

Lynyrd Skynyrd Tribute oživuje hudbu jedné z nejslavnějších ikon jižanského rocku. Kapela hraje ve třech kytarách a zvukově se skvěle vypořádává s geniálními kytarovými riffy a sóly Lynyrd Skynyrd.


Oblíbený tribute band Myst zahraje skladby Led Zeppelin z celé mozaiky jejich tvorby. Kapela, která je s Večerem legend neodmyslitelně spojena, se na akci vrací po roční pauze.

Na Večeru legend vystoupí dále AC/DC Bon Scott Memorial Band, který připomene nezapomenutelnou osobnost zpěváka skupiny AC/DC – Bona Scotta. Neuvěřitelně věrohodný hlas zpěváka Mirka Matušů, spolu s precizní sólovou kytarou a rytmikou, jsou poznávacím znamením této skupiny.

Večer uzavře výborný brněnský revival ZZ TOP, který už přes 20 let připomíná písně této texaské legendy jižanského rocku.


Večer legend 18              15. 11. 2019

AC / DC   Bon Scott memorial band

LED ZEPPELIN revival Myst

LYNYRD SKYNYRD Czech Tribute Band

ZZ TOP revival