Festival Znojmo v pohybu 2019
HUDBA Rock, FESTIVAL, SPORT, PRO DĚTI, WORKSHOP

Festival Znojmo v pohybu 2019

sobota 15. června od 9:00
Načeratický kopec, Znojmo
Vstupenka do mobilu
od 50 bez dalších poplatků do 140 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 15. června

Dospělí (nezávodící)

Základní cena 70 Kč Koupit

Děti do 15 let (nezávodící)

Základní cena 50 Kč Koupit

Rodinné vstupné = 2 dospělí a (1 - 3 děti)

Základní cena 140 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Na festivalu Znojmo v pohybu vás čeká nejen bohatý sportovní program pro celou rodinu, ale i vystoupení známých (i těch méně známých) hudebních interpretů. Po celou dobu trvání festivalu budou v provozu dvě stage, na kterých nebude o zábavu nouze. Těšit se můžete na super festivalový den plný sportovních workshopů, vystoupení, soutěží pro malé i velké, motivačních a sportovních talk shows, hudby a nekončící zábavy.

Potvrzení hosté: Pod vlivem FOODOO, Znojmo Knights, stepařská skupina No feet, Life is skill, Gladork Gym, Mighty Shake, Marcus REVOLTA a další.

Pokud chcete se svou rodinou soutěžit v hlavním závodu, registrujte se nákupem startovného na www.smsticket.cz/znojmovpohybu/

Více informací

„Na festivalu chceme ukázat v Česku méně tradiční sporty a jejich krásu, podpořit v dětech, ale i v dospělých týmového ducha a schopnost táhnout v rodině za jeden provaz. Hlavní myšlenkou je to, aby rodiče a děti sportovali dohromady, stali se týmem, odnesli si z festivalu společný zážitek a brali sport jako zábavu.“ Zmiňuje hlavní poslání festivalu organizátor akce Tomáš Winkler.

V rámci festivalu si návštěvníci vyzkouší nejrůznější pohybové aktivity. Bojové sporty, americký fotbal, gymnastiku, střelbu, parkour, atletiku, zorbing a mnoho dalšího. Na programu jsou ukázky jednotlivých sportů, taneční vystoupení, sportovní a motivační talk shows, soutěže, workshopy a vystoupení hudebních interpretů. „V provozu plánujeme mít celý den dvě stage. Jednu spíše pro workshopy a sportovní představení, druhou – větší pro kapely a hudebníky“, popisuje dále chystaný festival manažer doprovodného programu Ondřej Lidmila.

www.znojmovpohybu.cz

facebook.com/znojmovpohybu