Händel: Saul
HUDBA Pop / Jazz / Blues / Klasika

Händel: Saul

pondělí 29. července od 19:30
Zámek Holešov, Holešov
Vstupenka do mobilu
od 190 bez dalších poplatků do 590 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 29. července

SEKTOR A

místa v přední části hlediště, polstrované židle

Základní cena 590 Kč

SEKTOR B základní

místa ve střední části hlediště, plastové židle

Základní cena 490 Kč

SEKTOR B zlevněná

místa ve střední části hlediště, plastové židle; * sleva se vztahuje na děti do 12 let, studenty (po předložení průkazu ISIC při vstupu na koncert), důchodce a držitele průkazů ZTP a ZTP/P (průvodce má vstup zdarma)

Základní cena 390 Kč Koupit

SEKTOR C základní

místa v zadní části hlediště, lavice či obyčejné židle

Základní cena 390 Kč Koupit

SEKTOR C zlevněná

místa v zadní části hlediště, lavice či obyčejné židle; * sleva se vztahuje na děti do 12 let, studenty (po předložení průkazu ISIC při vstupu na koncert), důchodce a držitele průkazů ZTP a ZTP/P (průvodce má vstup zdarma)

Základní cena 290 Kč Koupit

SEKTOR C speciální (um. školy, ZUŠ, sbory)

místa v zadní části hlediště, lavice či obyčejné židle; ** vstupenky pro studenty uměleckých škol (konzervatoře či vysoké školy), žáky ZUŠ s doprovodem, pedagogy ZUŠ, členy oslovených sborů - u vstupu na představení nutné předložení průkazu, žákovské knížky, u pedagogů ZUŠ a členů sborů sdělení hesla z pozvánky)

Základní cena 190 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

PLACHETKA KRÁLEM SAULEM V HOLEŠOVĚ – KULTURNÍ UDÁLOST SEZÓNY V REGIONU

Vrcholné operní nebo oratorní produkce s mezinárodním obsazením bývají téměř vždy výsadou operních domů v metropolích. Czech Ensemble Baroque s dirigentem Romanem Válkem opět ve svém koncertním cyklu Bacha na Mozarta! bourá vžité konvence. Nejen, že ve vlastní produkci uskuteční legendární oratorium Saul se sólistou Metropolitní opery Adamem Plachetkou v hlavní roli, ale přináší tento exkluzivní hudební zážitek také do Holešova.
Slavné oratorium Georga Friedricha Händela Saul zaznělo poprvé v Královském divadle v Londýně v roce 1739. V hlavní roli krále Saula představí Czech Ensemble Baroque sólistu Metropolitní opery New York Adama Plachetku, špičkového tenoristu Krystiana Adama nebo polského kontratenoristu Piotra Olecha. Vedle těchto hvězd operního nebe však na pódiu stanou také mladí a perspektivní domácí umělci. Domácí v přesném smyslu slova, neboť v roli Michal na sebe výrazně upozornila sopranistka Kristýna Vylíčilová pocházející z Bystřice pod Hostýnem a v roli velekněze zazářil Tadeáš Hoza.