Peru - amazonská očista aneb 10 měsíců mezi šamany
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, UMĚNÍ, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ, CESTOVÁNÍ

Peru - amazonská očista aneb 10 měsíců mezi šamany

pondělí 23. září od 19:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenka do mobilu
od 99 bez dalších poplatků do 149 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje jeden den

Základní vstupné

Základní cena 99 Kč Koupit
Chci Vás podpořit! 149 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

1. část 2017
Jak jsem se vydala sama do amazonského pralesa hledat svého šamana aneb proces kompletní debordelizace těla, mysli a spirita. Chtěla jsem dokončit svůj proces transformace odblokování podvědomí a najít lék na atopický ekzém a cysty. Samozřejmě součástí cestování měla být návštěva Machu Picchu a dalších míst této krásné země. Místo dokončení čehokoli jsem otevřela pro mě naprosto nový, neuvěřitelný svět magické a mocné přírody, šamanského kmene Shipibo, Ayahuascy, a strávila 3 měsíce v amazonském pralese se šamany. Žádné Machu Picchu, žádné jezero Titicata – neviděla jsem nic, za to jsem toho zažila x)

2. část 2018
Jak jsem se vydala do amazonského pralesa hledat lék na atopický ekzém a poznávat kmen Shipibo, tamní medicínu a šamanskou tradici, které jsem se začala učit. Strávila jsem 5 měsíců v retreatu (léčitelské centrum) mezi indiány kmene Shipibo v Pucallpě a poté krátký čas v mece medicín a Amazonie ve městě Iquitos. Pomalu a nevědomě jsem se stala facilitátorem šamanů a začala pomáhat na ceremoniích s ayahuascou a jinými medicínami :-)

3. část 2019
Jak jsem strávila dalších 2,5 měsíce v Amazonii jako facilitátor a zároveň dokončovala vlastní léčbu atopického ekzému, očisty těla a celkové transformace. Jaké metody tento šamanský kmen používá. Proč jsou tak důležité zvracedla na očistu, sauny, dietování rostlin, rostlinné koupele a ceremonie s ayahuascou. Jaký byl celý vývoj a proces poznání a také první facilitování návštěvníků Amazonie z ČR. No a jaké to vůbec je po 80ti ceremoniích :-D

No a jelikož na to máme jen 2 hodky, tak si vlastně nestihnem nic říct :-D
Moc se na vás těšíííím

Přednáší: Veru z Peru Panshianka
fb Veronika Motalová