Předprodej byl ukončen

Cavewoman
DIVADLO, STAND-UP

Cavewoman

neděle 25.8.2019 od 19:00
AMFI Ostrava-Poruba, Ostrava

O akci

V případě vyprodání předprodejů bude dostatek vstupenek k dispozici přímo v Amfi v den konání akce. 

Emma Peirson: Cavewoman

Po více než patnácti letech úspěšného uvádění inscenace Caveman přichází agentura Point s Cavewoman: “Obhajoba jeskynní ženy”Pobaví vás trochu jiný (ženský) pohled na lásku a partnerské vztahy, na to, co dělá muže mužem a ženu ženou, v komedii, která se s vtipným nadhledem zamýšlí nad věčným soubojem obou pohlaví.
Poprvé v Ostravě!

Hraje: Daniela Choděrová
Režie:  Irena Žantovská
Produkce: agentura Point

Více informací

Představení se koná v rámci Amfifestu, na který si můžete zakoupit cenově zvýhodněnou permanentku – Amfipas, který je v prodeji v pokladně Akordu a IC Poruba. Více informací najdete ZDE.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

V případě nepříznivého počasí se divadlo přesouvá do DK AKORD v Ostravě-Zábřehu, kde začne ve 20:00 hod.

  • Vstupenky nejsou na konkrétní číslovaná místa. Diváci se po příchodu do amfiteátru usadí libovolně, kde bude volno. Přístup do amfiteátru od 18:00 hod. Nečíslovaná místa budou také při přesunu představení do sálu DK Akord.
  • Do předprodeje nasazujeme omezený počet vstupenek, tak neotálejte s jejich koupí. 
  • Doporučujeme sledovat naše weby a facebookové stránky – Akordu i Pokladu, kde budeme zveřejňovat další aktuální důležité informace a instrukce pro návštěvníky letních akcí v AMFI.
  • Po odehrání 30 minut představení nevzniká nárok na vrácení vstupného.
  • V blízkém okolí Letního kina v Porubě je omezená kapacita parkovacích míst, doporučujeme použít MHD. Nejbližší velké parkoviště pro mimoostravské návštěvníky je podél třídy 17. listopadu pod VŠB-TU.
  • Doporučujeme si s sebou vzít karimatku nebo deku pod zadek, sezení je na lavičkách. V případě, že bude pod mrakem, přibalte si raději pláštěnku, deštníky nejsou povoleny.
  • Do amfiteátru platí zákaz vodění psů a jiných zvířat, zákaz vnášení zbraní, deštníků a jiných předmětů, které by mohly ohrozit ostatní návštěvníky nebo narušit průběh představení.

www.dkpoklad.cz