Vstupenky už nemáme, zkus to přímo na akci

Drobečky z perníku
DIVADLO

Drobečky z perníku

úterý 27. srpna od 19:00
AMFI Ostrava-Poruba, Ostrava
Vstupenka do mobilu
Cena 390 bez dalších poplatků

O akci

V případě vyprodání předprodejů bude dostatek vstupenek k dispozici přímo v Amfi v den konání akce. 

Neil Simon: Drobečky z Perníku

Dojemná komedie inspirovaná skutečným příběhem. Převzaté představení z Divadla A. Dvořáka v Příbrami.

Tragikomický příběh s nadějeplným koncem. Několik běžných životních situací, které musí řešit alkoholička právě propuštěná z léčení, její nedospělá dcera a stále neúspěšný herec, čekající na příležitost, která nepřichází.

Hrají: Simona Stašová, Radka Filásková / Andrea Daňková, Helena Karochová, Čestmír Gebouský, Ernesto Čekan / Filip Cíl, Vojtěch Záveský
Režie: Milan Schejbal
Produkce: Agentura Harlekýn

Více informací

Představení se koná v rámci Amfifestu, na který si můžete zakoupit cenově zvýhodněnou permanentku – Amfipas, který je v prodeji v pokladně Akordu a IC Poruba. Více informací najdete ZDE.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

V případě nepříznivého počasí se divadlo přesouvá do DK AKORD v Ostravě-Zábřehu, kde začne ve 20:00 hod.

  • Vstupenky nejsou na konkrétní číslovaná místa. Diváci se po příchodu do amfiteátru usadí libovolně, kde bude volno. Přístup do amfiteátru od 18:00 hod. Nečíslovaná místa budou také při přesunu představení do sálu DK Akord.
  • Do předprodeje nasazujeme omezený počet vstupenek, tak neotálejte s jejich koupí. 
  • Doporučujeme sledovat naše weby a facebookové stránky – Akordu i Pokladu, kde budeme zveřejňovat další aktuální důležité informace a instrukce pro návštěvníky letních akcí v AMFI.
  • Po odehrání 30 minut představení nevzniká nárok na vrácení vstupného.
  • V blízkém okolí Letního kina v Porubě je omezená kapacita parkovacích míst, doporučujeme použít MHD. Nejbližší velké parkoviště pro mimoostravské návštěvníky je podél třídy 17. listopadu pod VŠB-TU.
  • Doporučujeme si s sebou vzít karimatku nebo deku pod zadek, sezení je na lavičkách. V případě, že bude pod mrakem, přibalte si raději pláštěnku, deštníky nejsou povoleny.
  • Do amfiteátru platí zákaz vodění psů a jiných zvířat, zákaz vnášení zbraní, deštníků a jiných předmětů, které by mohly ohrozit ostatní návštěvníky nebo narušit průběh představení.

www.dkpoklad.cz