Předprodej byl ukončen

Stvoření světa - Divadlo Radka Brzobohatého
DIVADLO

Stvoření světa - Divadlo Radka Brzobohatého

úterý 27.8.2019 od 19:00
AMFI Ostrava-Poruba, Ostrava

O akci

V případě vyprodání předprodejů bude dostatek vstupenek přímo v Amfi v den konání akce. 

Náhrada za DROBEČKY Z PERNÍKU, které jsou kvůli nemoci Simony Stašové zrušeny. Přejeme paní Simoně brzké uzdravení a věříme, že si náhradní divadlo v AMFI užijete. Slibujeme, že se u této originální komedie nudit nebudete.

Karel Janák: STVOŘENÍ SVĚTA

Komedie o tom, jak to tenkrát bylo doopravdy.

První divadelní hra filmového režiséra a scenáristy Karla Janáka.

Ještě stále věříte báchorce o jablku? Myslíte si, že Eva skutečně vznikla z Adamova žebra? Nezdá se vám, že už je čas dozvědět se konečně pravdu?! Nyní vám můžeme prozradit tisíce let staré tajemství – všechno bylo úplně jinak!!!

Režie: Karel Janák

Hrají: Jan Rosák, Rudolf Hrušínský ml., Valérie Zawadská, Milan Enčev, Romana Goščíková

Délka představení: 2 hodiny s přestávkou

Více informací

Představení se koná v rámci Amfifestu, na který si můžete zakoupit cenově zvýhodněnou permanentku – Amfipas, který je v prodeji v pokladně Akordu. Více informací najdete ZDE.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

V případě nepříznivého počasí se divadlo přesouvá do DK AKORD v Ostravě-Zábřehu, kde začne ve 20:00 hod.

  • Vstupenky nejsou na konkrétní číslovaná místa. Diváci se po příchodu do amfiteátru usadí libovolně, kde bude volno. Přístup do amfiteátru od 18:00 hod. Nečíslovaná místa budou také při přesunu představení do sálu DK Akord.
  • Do předprodeje nasazujeme omezený počet vstupenek, tak neotálejte s jejich koupí. 
  • Doporučujeme sledovat naše weby a facebookové stránky – Akordu i Pokladu, kde budeme zveřejňovat další aktuální důležité informace a instrukce pro návštěvníky letních akcí v AMFI.
  • Po odehrání 30 minut představení nevzniká nárok na vrácení vstupného.
  • V blízkém okolí Letního kina v Porubě je omezená kapacita parkovacích míst, doporučujeme použít MHD. Nejbližší velké parkoviště pro mimoostravské návštěvníky je podél třídy 17. listopadu pod VŠB-TU.
  • Doporučujeme si s sebou vzít karimatku nebo deku pod zadek, sezení je na lavičkách. V případě, že bude pod mrakem, přibalte si raději pláštěnku, deštníky nejsou povoleny.
  • Do amfiteátru platí zákaz vodění psů a jiných zvířat, zákaz vnášení zbraní, deštníků a jiných předmětů, které by mohly ohrozit ostatní návštěvníky nebo narušit průběh představení.

www.dkpoklad.cz