Wine & Street Food Festival
PARTY, FESTIVAL, JÍDLO / NÁPOJE, PRO DĚTI

Wine & Street Food Festival

10. srpna od 10:00 – 11.8.
Výstaviště Praha, Praha
Vstupenka do mobilu
Cena 120 cena vstupenky zahrnuje skleničku na víno bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 5. srpna
do zdražení tři dny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Cena vstupenky na místě v den konání akce je 150Kč (v ceně vstupenky je zahrnuta sklenice na víno)

Wine & Street Food Festival .... Pojďte s námi, provedeme Vás kaleidoskopem známých i méně známých značek všech druhů vína, včetně prosecca napříč světem. Máte možnost ochutnat průřez z těch nejoblíbenějších vinic z Čech a Moravy, Evropy, Ameriky a Austrálie. K degustaci desítek vzorků vín bude příležitost ochutnat rozmanitost originální street food nabídky na mnoho způsobů a nejen to. Sobota 10.8 a neděle 11.8.2019 na Holešovickém výstavišti (před Průmyslovým palácem, hned vedle Stromovky) si můžete užít prázdninový víkend, kde máte o zábavu postaráno.

VÍNO JE FENOMÉN, již více jak 5000 let př. n. l. zmiňuji kroniky, že staří Řekové dali základ dnešnímu vinařství a snažili se zdokonalovat výrobu vína. I proto dnes můžeme ochutnávat tento nápoj mnoha odrůd z úrodných oblastí po celé zeměkouli, z vyšlechtěné vinné révy umně přetvořený vinaři v lahodný mok, který se po právu stal fenomenální kultovní záležitostí prověřenou časem. 

Více informací

Tramvajové linky č. 6, 12 a 17 (zastávka Holešovické výstaviště)
Metro C Nádraží Holešovice 🚇 

Holešovické Výstaviště, před Průmyslovým palácem - festival jsme umístili do nádherného prostředí Holešovického výstaviště, hned vedle Stromovky, se skvělou dostupností a parkováním. Příležitostně se zde konají různé výstavy, slavnosti, koncerty, festivaly pod širým nebem a různé další kulturní akce.