Předprodej byl ukončen

NoShit | Persian Empire, HRTL
HUDBA Elektronika, PARTY

NoShit | Persian Empire, HRTL

pátek 20.9.2019 od 22:00
Kabinet MÚZ, Brno

O akci

NoShit v minulosti uhranul vybíravé fanoušky a posluchače v Olomouci a nabídl ochutnávku i Brnu. Teď se ale vrací a jako bonus přihazuje hvězdu (nejen) německé scény! Kabinet MÚZ 20. září pohltí synťáky z domova i zahraničí. Je to na tobě – necháš se strhnout jejich oscilací a protančíš noc?

PERSIAN EMPIRE
Hudebník, vlastním jménem Sam Khatam, který ve své tvorbě reflektuje spoustu vlivů a výsledkem je nevídaný koktejl žánrů jako downtempo, post-dubstep a 2-step garage. Jeho zvuk nechává vzpomenout na rané nahrávky Mount Kimbie či Jamese Blakea. Do Brna přiveze pár týdnů starou novinku, EP ABOUT//BLANK.

HRTL
Do povědomí české klubové scény se zapsal jako výrazný bastlič a sběratel syntezátorů. Pod jeho rukama pravidelně vznikají prvotřídní live sety. S nimi pak hypnotizuje publikum k nekontrolovatelnému tanci. Naposledy svůj um předvedl i na slavné platformě Boiler Room po boku Olivera Torra.

A další! #noshit

Vystupující

Persian Empire (DE) – soundcloud HRTL (CZ) – soundcloud Midub (CZ) – soundcloud Prozac (CZ) – soundcloud Elsewhere (CZ) – soundcloud