Radost z miminka
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, OSOBNÍ ROZVOJ

Radost z miminka

sobota 21. září od 12:00
Krajská vědecká knihovna v Liberci, Liberec
Vstupenka do mobilu
od 200 bez dalších poplatků do 300 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 18. září

Vstupenka pro jednotlivce

Základní cena 200 Kč Koupit

Vstupenka pro pár

Párem je myšlena dvojice dospělých lidí, kteří se společně podílejí na péči o dítě. Je možné jít i s babičkou či dědečkem, tato varianta vstupného ale není určena například pro kamarádky apod.

Základní cena 300 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Přirozený porod, bonding, spokojené prožití šestinedělí, kojení, nošení dětí a kontaktní rodičovství: to jsou hlavní témata minifestivalu Radost z miminka, který se koná v sobotu 21. září 2019. Program je určený zejména těhotným a maminkám malých dětí i jejich partnerům, uvítáme ale i další zájemce. Festival se koná v krajské knihovně v Liberci v Rumjancevově ulici.

Aktuální informace sledujte na FB stránce festivalu. 

Chceme Vám nabídnout informace, které Vám pomůžou ke spokojenému prožití počátku života s malým děťátkem. Součástí festivalu bude také průběžný workshop vázání šátků na nošení dětí a ergonomických nosítek a tržiště s nabídkou šátků na nošení dětí, látkových plen, dětského oblečení a knih týkajících se rodičovství.

Program:
12:00 - 13:30 - Přirozený porod: porodní asistentka Martina Suchardová

14:00 - 15:00 - Bonding: pediatrička Pavla Horáčková

15:30 - 16:30 - Šestinedělí a počátky kojení: laktační poradkyně a psycholožka Iva Klímová

17:00 - 18:00 - Kontaktní rodičovství - radosti a úskalí: lektorka nošení dětí a lékařka Anna Kšírová

Prohlédnout a vyzkoušet si budete moci i šátky a oblečení na nošení dětí od liberecké firmy Loktu She. Vše kolem látkových plen včetně možnosti si je vyzkoušet a případně i na místě zakoupit Vám poradí Bára Talavášková z Bebo.czErgonomická nosítka pro miminko si můžete vyzkoušet s lektorkou nošení Denisou Bel Hadjsalah z liberecké půjčovny šátků a nosítek. K dispozici bude i široká nabídka knih, které se týkají těhotenství, porodu a rodičovství.