Předprodej byl ukončen

Radost z miminka
KONFERENCE / KONGRES / PŘEDNÁŠKA / WORKSHOP / LEKCE / Osobní rozvoj

Radost z miminka

sobota 21.9.2019 od 12:00
Krajská vědecká knihovna v Liberci, Liberec

O akci

Přirozený porod, bonding, spokojené prožití šestinedělí, kojení, nošení dětí a kontaktní rodičovství: to jsou hlavní témata minifestivalu Radost z miminka, který se koná v sobotu 21. září 2019. Program je určený zejména těhotným a maminkám malých dětí i jejich partnerům, uvítáme ale i další zájemce. Festival se koná v krajské knihovně v Liberci v Rumjancevově ulici.

Aktuální informace sledujte na FB stránce festivalu. 

Chceme Vám nabídnout informace, které Vám pomůžou ke spokojenému prožití počátku života s malým děťátkem. Součástí festivalu bude také průběžný workshop vázání šátků na nošení dětí a ergonomických nosítek a tržiště s nabídkou šátků na nošení dětí, látkových plen, dětského oblečení a knih týkajících se rodičovství.

Program:
12:00 - 13:30 - Přirozený porod: porodní asistentka Martina Suchardová

14:00 - 15:00 - Bonding: pediatrička Pavla Horáčková

15:30 - 16:30 - Šestinedělí a počátky kojení: laktační poradkyně a psycholožka Iva Klímová

17:00 - 18:00 - Kontaktní rodičovství - radosti a úskalí: lektorka nošení dětí a lékařka Anna Kšírová

Prohlédnout a vyzkoušet si budete moci i šátky a oblečení na nošení dětí od liberecké firmy Loktu She. Vše kolem látkových plen včetně možnosti si je vyzkoušet a případně i na místě zakoupit Vám poradí Bára Talavášková z Bebo.czErgonomická nosítka pro miminko si můžete vyzkoušet s lektorkou nošení Denisou Bel Hadjsalah z liberecké půjčovny šátků a nosítek. K dispozici bude i široká nabídka knih, které se týkají těhotenství, porodu a rodičovství.