Předprodej byl ukončen

Ochutnej Vietnam 2019
FESTIVAL / PŘEDNÁŠKA / Cestování / Outdoor / Gastro / Děti

Ochutnej Vietnam 2019

14. – 15. září 2019 od 10:00
Pražská tržnice, u haly 24, Praha

O akci

O FESTIVALE:

Ochutnej Vietnam je určen pro všechny nadšence vietnamské kuchyně, ale i pro zvědavce, kteří se s vietnamskou kuchyní ještě natolik neseznámili. Hlavní spektrum našeho menu se skládá z tradičních vietnamských pokrmů a nápojů, které se v Česku pomalu rozšiřují a nabývají na popularitě. Ovšem abychom uspokojili i náročnější strávníky, chystáme pro každý ročník pokaždé něco nového.
 

O PROGRAMU:

Letošní již 6. ročník přinese mimo vybraných pokrmů desítky nejoblíbenějších restaurací i bohatý program! Na festivalu nebudou chybět oblíbené kurzy vaření Marcely Vuong nebo workshopy se Zachraň jídlo (aneb jak neplýtvat s potravinami).

Pro děti i dospělé budou k vidění Pohádky z rýžových polí - úžasné divadlo s prvky stínohry na základě vietnamských legend. Chystáme také dračí tanec za doprovodu vietnamských bubnů nebo živou instrumentální hudbu s tradičními nástroji t'rung a đàn bầu!

Na pódiu mimo živé hudby uslyšíte několik panelových diskuzí o vaření a cestování z organizace "Rejža doma", dále od Long Trana ze "ZaseRyze.cz" či Marka Dobroběžníka. Na pódiu se bude konat také tolik oblíbený šampionát soutěže "Mistr hůlek".

Kromě žádané sbírky "Přiznání Vietnamců", neopomeneme prodejní výstavu fotografií a ilustrací, jejíž výtěžek poputuje na dobročinné účely. Autoři výstavy jsou Trang Luongová, Vu Minh Hieu, Jan Pelikán a Long Phi Triệu. 

Během festivalu můžete zdarma ochutnávat vietnamské čaje a cukrovinky. Děti mohou zaskočit do dětského výtvarného koutku nebo si zahrát tradiční vietnamské stolní hry. Pro dospělé odvážlivce bude k dispozici profesionální pouliční kadeřník a tatérka se speciálními návrhy pro Ochutnej Vietnam 2019.

Těšíme se na vás! Váš tým OV
 

VSTUPENKY:

Cena v předprodeji je 120 Kč, na místě 170 Kč. Děti do 6 let mají vstup zdarma. Festival probíhá dva dny od 14. do 15. září. V nabídce si můžete vybrat mezi sobotou a nedělí a nejvhodnějším časovým blokem. Můžete se tak sami rozhodnout, jestli navštívíte festival v době oběda, nebo se raději vyhnete obědové špičce a přijdete v odpoledních hodinách. Uvedené časové rozmezí platí pouze pro vstup, zůstat na festivalu můžete, jak dlouho chcete.
 

MÍSTO KONÁNÍ AKCE:

Festival se letos uskuteční na novém místě! Nadále zůstáváme v Pražské tržnici v Holešovicích, jen jsme se přesunuli na prostornější parcelu. Tentokrát nás najdete mezi halou č. 24 a budovou SaSaZu.