Předprodej byl ukončen

Citlivost jako dar
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, UMĚNÍ, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ, STAND-UP

Citlivost jako dar

pátek 20.9.2019 od 18:00
Expediční klubovna, Brno

O akci

Hypersenzitivita není vlastnost, kterou by se člověk mohl naučit, nebo ji během života nějakým způsobem získat. Můžete se naučit lépe vnímat, otevřít se, ale s takto citlivou nervovou soustavou se člověk musí už narodit. A když už takoví jednou jste, tak se z toho nedá vyrůst. Dá se to pouze potlačit, což pak přináší spíše problémy.

Pro spoustu lidí je vysoká citlivost v životě omezením a břemenem, ale když se naučíme se svými city zacházet, jsme schopni mít mnohem kvalitnější a naplněnější život, než ostatní lidé, kteří toho vnímají méně.

Pokud se chcete dozvědět něco nového, setkat se s podobnými lidmi nebo se na něco zeptat, můžete si připravit otázky. V první části budu povídat jenom já (cca 70 minut) a pak bude prostor pro témata, která přinesete.

Přednáší Alena Wehle

 

Alena Wehle

Zážitková pedagožka, bloggerka, průvodkyně, lektorka, máma, ale hlavně jsem vysoce citlivá (HSP) a toto téma šířím do světa. Že jste o tom nikdy neslyšeli? To je v pořádku,  já taky třicet let netušila, že existuje takový povahový rys, že se dá zdědit a že je to vlastně dar.

Více na stránkách https://www.alenawehle.cz nebo na https://www.facebook.com/alenawehle/