Předprodej byl ukončen

From Sorrow to Serenity + For I am King
HUDBA

From Sorrow to Serenity + For I am King

sobota 23.11.2019 od 19:30
Southock Rock Café, Jablunkov

O akci

FROM SORROW TO SERENITY (SCO) 

Skotská Metalcore senzace, která vznikla v roce 2013 se nechala inspirovat dnes už velkými kapelami a svůj zvuk a charakteristiku můžeme přiřadit ke kapelam jako Architects, Hearth Of a Coward aj…

FSTS má na kontě 2 vydané alba odjete tour s kapelama jako Jinjer, After The Burial, Chelsea Grin, Betraying The Martyrs, Hearth Of A Coward, Modern Day Babylon, a mnoho dalších - za dobu sve existence kapela projela nespočet klubovych koncertu po Evropě a šanci dostala také i v Japonsku. 

Jejich show je nekompromisní strhujující metal, s energii, která vás nenechá v klidu ! ! ! 

FROM SORROW TO SERENITY vstoupili do studia v září 2018, aby zahájili proces nahrávání ve vlastním studiu v Glasgow ve Skotsku. Kytarista a skladatel Steven Jones ( Bleed From Within ) převzal kormidlo na nahrávání, produkci a mixování, přičemž na masteringu celé desky se podílel Ermin Hamidovic (Architects, Periphery, Bury Tomorrow) v Systematic Productions v australském Melbourne.

 

FOR I AM KING (NL)

Holandský metalový FOR I AM KING, v čele s frontmankou Almou Alizadeh, je připraven převzít scénu s ambiciózními, ale přesto chytlavými melodiemi a vynikajícím živým vystoupením.

Od vydání jejich vysoce uznávaného EP „Revengeance“ v roce 2014 v Amsterdamu FOR I AM KING odehrály četné show po celé Evropě, včetně vystoupení na nizozemském Jera On Air a německém Wacken Open Air. 

Vystupující

From Sorrow to Serenity (GB) – https://fromsorrowtoserenity.bandcamp.com/ For I am King (NL) – https://www.foriamking.com/