Hm...   /   Leto s Monikou (SK)
HUDBA Rock / Pop / Punk / Elektronika

Hm... / Leto s Monikou (SK)

sobota 12. října od 20:00
Divadlo 29, Pardubice
Vstupenka do mobilu
od 75 bez dalších poplatků do 150 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 12. října

Základní vstupenka

Základní cena 150 Kč Koupit

vstupenka pro držitele ISIC, IYTC, ALIVE, ZTP

V prodeji jen na místě po předložení průkazky ISIC, IYTC, ITIC, ALIVE nebo ZTP.

Základní cena 75 Kč

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Pražská skupina Hm... vydává novou desku a zahrát z ní přijede i do Pardubic. Jako support se představí velký objev slovenské scény Leto s Monikou.

Vystupující

Hm... (CZ) – http://www.skupina.hm/

Více informací

Kapela Hm... je jedním z unikátů české hudební scény. Nejen svou nadstylovostí, hravou poetikou, ale také prací s odkazem domácí i světové poezie. Vedle autorských textů měli totiž ve skladbách Hm..., uhnízděných někde mezi folkem a nevšedním rockovým písničkářstvím, už od počátků své místo také básničky klasiků poezie. Často vážnou látku dokáží Hm... proměnit pomocí hudby v zážitek, který překračuje hranice poezie. Skupina odhaluje v notoricky známých textech „meziřádková” místa, zvýrazňuje je aranžemi a často si prostě jenom dělá legraci.

Leto s Monikou je solo one woman show slovenské songwriterky Moniky Midriakové. Po rozpadu úspěšného projektu Monikino Kino začala Monika skládat písně pro svůj sólový debut.  Leto s Monikou zpívá s nadhledem o současném světě, o vyrovnávaní se s dospěláckým životem, o osamělosti i ztrátách. Silné texty doplňují elektronické beaty a subtilní vtipy na pódiu. Jak říká sama Monika, její tvorba by se dala popsat jako taneční hudba pro lidi, kteří ztratili kondičku (z dlouhého vysedávání v práci), ale i přesto si chtějí zatancovat...