Divadlo - Vzhůru dolů
pondělí 24. května od 19:00Kulturák NMnM, Nové Město na Moravě
Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem
Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem
AKTUALIZOVÁNO 23. 6. 2020
NERUŠÍME, ALE PŘESOUVÁME
V důsledku zákazu Bezpečnostní rady státu pořádat sportovní, kulturní, náboženské i umělecké akce, jsme nuceni udělat změny v kulturním programu v NMnM.
Konkrétně u Divadla Vzhůru dolů je to tak, že se PŘESOUVÁ na pondělí 24. květen 2021.
Zakoupené vstupenky zůstávají normálně v platnosti na přesunutý termín.
Co se stane, když se slavná francouzská herečka českého původu rozhodne hledat téma a velkou roli pro svůj comeback na filmové plátno? Pomůže jí její sestra, žijící ve skromné chaloupce na kopci? Je větší mrcha hereččina asistentka nebo její producent (a milenec), kteří s ní na samotu v lesích přijíždějí? Zblázní se z bláznění naší divy všichni přítomní? Koho vystřelí vzhůru a koho srazí dolů?
Odpovědi a pořádnou dávku humoru najdou diváci v naší nejnovější inscenaci!
Divadlo z dílny Fanny agentury. Fanny agentura u nás nebude poprvé … divadla Manželský čtyřúhelník nebo třeba Tchýně na zabití sklidily vždy velký úspěch. Věříme, že se i Vzhůru dolů bude těšit velkému zájmu.