Pavel Svoboda: Island
úterý 22. 10. 2019 od 19:00Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Předprodej byl ukončen
Přednáška známého cestovatele a fotografa Pavla Svobody ze tří cest na Island, během kterých strávil na tomto magickém ostrově úžasných osm měsíců!
Island je každé léto zaplaven turisty, přesto nacházíme místo, kde téměř dva týdny pěšky putujeme pustou severskou krajinou za řevu ptáků a pronásledováni polárními liškami. Vydáme se na mystický poloostrov Hornstrandir, místo, o kterém i sami Islanďané usoudili, že se tam nedá žit! Pokračuji sám stopem islandským vnitrozemím, kde nacházím uprostřed ostrova termální jezírko snů! :)
Island představím i pohledem do mého cestovatelského pravěku, který mně totálně změnil život - půlroční studium na Islandu. V rámci této severské trilogie se vydáme i v zimě do Grónska! Večer pro milovníky drsného severu :)
UNIfest 2025: Nauzea Orchestra, M. Trchová band, J.Imlauf aj - 30. srpna od 15:00, Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Přednáška Arch. Zdeňka Lukeše: Typologie Prahy VII. - 9. září od 18:30, Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Ty syčáci - 10. září od 20:00, Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Jana Koubková & Ondřej Kabrna - 11. září od 20:00, Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Upír Nosferatu (1922), hudba - M.Kyšperský a přátelé - 17. září od 19:30, Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
S.R.P.R. & Janota 1935 - 24. září od 20:00, Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Kolektivní Halucinace & Petr Linhart - 23. října od 20:00, Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha