Předprodej byl ukončen

Peru - Amazonská očista aneb cesta ke svému srdci Ayahuascou
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, UMĚNÍ, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ, CESTOVÁNÍ

Peru - Amazonská očista aneb cesta ke svému srdci Ayahuascou

čtvrtek 19.9.2019 od 19:00
Kavárna dobrodruha, Praha

O akci

Jsme Verito a Marcito :-)

Spojení Moravy a Peruánské jungle :-D

Milujeme amazonské master rostlinky, které nám zachránili život. Rádi bychom otevřeli diskuzi a prezentaci cesty poznání sebe sama pomocí matky všech rostlin Ayahuascy a dietování master rostlin z Amazonie ♥

Kdo jsme

VERITO - měla jsem spoustu snů, avšak realita byla od nich na míle daleko. Nevěděla jsem, kdo jsem, co mám ráda, neměla jsem peníze, nic mi nedávalo smysl a nechápala jsem, proč se mi děje to, co se mi děje. Proč se mi v životě opakují stejné situace pořád dokola. Život byl pro mne utrpení, deprese, chaos, vnitřní boj, bolest a ještě mě sužoval atopický ekzém ve velkém měřítku, na který mi nic nepomáhalo. Doktoři znali jen antibiotika, hormony, kortikosteroidy.

Odcestování do Asie a tamní vipassana (neboli vnitřní meditace s buddhistickými mnichy) byla jedním z prvních momentů pochopení sama sebe a prvních kroků k opravdovému seberozvoji a sebeléčení. Život mne zavedl ke kineziologii, Reiki, kvantovému doteku Matrixu, kde jsem začala objevovat a zkoumat naše podvědomí, psychosomatiku, jak naše emoce tvoří nemoce, sílu energií a zákonu přitažlivosti.

Poté si mě zavolala matka všech rostlin zvaná Ayahuasca, kdy jsem se sama vydala do peruánského pralesa mezi šamany. Tím pro mě začal úplně nový život. Našla jsem sama sebe, svoji vášeň, svoji cestu, svoje zdraví. Medicína se stala velmi srdcovou záležitostí a silným rozvojovým nástrojem.

Samozřejmě bylo na cestě spousta výzev a muselo dojít k silnému čištění těla, mysli, energií, spirita pomocí amazonských rostlin a šamanů. Musela jsem se postavit svým největším strachům, generačním vzorcům, setkat se s ďáblem, vyrovnat se s minulostí, naučit se přijímat, pouštět, odpouštět a milovat. Nyní mám za sebou kolem 80 ceremonií s matkou všech rostlin Ayahuscou a stala jsem se facilitátorem šamanů kmene Shipibo.

Marcose a jeho pratetu Olivii Arevalo jsem potkala na své cestě hledání léku na atopický ekzém v Amazonii v Peru a hledání své kompletní debordelizace, jak fyzické tak mentální a spirituální. Marcovi, v té dobe facilitatorovi vehlasné šamanky Olivie, jsem jako prvnímu a jedinému důvěřovala natolik, že jsem jej požádala o pomoc a on jako první mi podal pomocnou ruku na této nelehké cestě hluboké očisty. Od té doby spolu kráčíme cestou hlubokých očist a velkého učení amazonských master rostlin, kterému říkám Univerzita ve tmě :-) Marcos mi pomáhal hledat i lék na atopický ekzém, který jsme úspěšně nalezli u jeho dědečka, známého vegetalisty. Během pár let, co se učíme této šamanské cestě a podporujeme se, z Marcose se stal léčitel a šaman těchto mystických rostlinek a já facilitátorem šamanu.

Přednáška se bude konat v češtině. Marco mluví anglicky či španělsky, určitě budu pomáhat s překladem :-)

 

Více informací

MARCITO - Marcos lopez Maldonado shipibo curandero by been an student at university, on way I met my grand untie Olivia Arevalo an ayahuasquera inviting to translate at the beginning for her healing process in a medicine center. Accepting without knowing where I was heading and doing, I spend my first 90 days with her and the plant medicine making me leave everything what i was building, into something more beautiful. To help people with the medicinal plants. The love and care from her and from plant is what made me stayed learning more and more about the Ayahuasca and plant medicine with her.

She made taugh me the methods and essential tecniches how to help with the plants. On my way seeing succesfull results with big smiles, love and joy from the people who been receiving medicine and sitting with her, is what kept me inspiring to keep sharing what it grew in my heart to the world.

One of the biggest thing what sticks me on this path is that with love we can make everything to be more beautiful in all the ways to ourselves and who surrounds us.

What I see in me and outside me is that we can be inspiration for the others through nature when the friendship are formed, trust is strenghtened and love flows trough us from nature. The plant medicine and ayahuasca help us on removing the obtacles that prevent the realization and connection, so nature and universe can help us on becoming our own healers.

On my way meeting many different souls and one of the most beautiful one and who I built a very beautiful connection and bringing hopes on the medicinal plant treatment is Veronika Motalova. Her work and courage with the medicine plants made us to build a very good connection on sharing the medicine.

Meeting her and her medicine made us to expand the love, joy and knowledge of the medicine plant and ayahuasca to the world.

Her joy and motivating energy and carrying with the ones who are in need is very natural from her seeing these powerful abillities to keep the people with high vibration of joy and love and trust lights people mood even in difficult times and challenges in the healing process is the most powerful medicine she had grow in her heart.

Made me the plant medicine to share with her she seems to have always a smile feeling already the medicine in her, brought me trust and hopes to be guiding this sacred medicine in Peru and in her country Czech republic to bring the family together and to see more smiles by unifying the nature with the people with the help of plant medicine and ayahuasca.