Předprodej byl ukončen

KODDN Album Release Party w/ Tribe-J & Chief Bromden
HUDBA Rock / Metal / HC

KODDN Album Release Party w/ Tribe-J & Chief Bromden

středa 30.10.2019 od 20:00
ArtBar Druhý Pád, Brno

O akci

Dámy a pánové, holkí a klucí, je nám ctí pozvat vás na křest našeho nového alba!

KODDN
Před rokem jsme vydali první EP, uzavřeli úvodní kapitolu a začali poctivě makat na novém materiálu. Výsledkem je album Melodies Towards The Heartbeat, na kterém jsme ubrali garáže a rock'n'rollu, přidali zasekaných kytar a nějakýho toho emo patosu a ačkoliv hutný riff je stále ústředním symbolem našeho náboženství, stojíme si za tím, že jako celek děláme pořád relativně přístupnou hudbičku, takže s sebou můžeš v klidu dotáhnout i svoji koc!
Navíc věz, že bude na co koukat - premiérově představíme naši NOVOU SHOW S LIVE PROJEKCÍ od MAESS kolektivu, který můžete znát jako art direktory četných akcí nejen v rámci Brna. Vždycky jsme chtěli podpořit naše live vyznění kvalitními vizuály a teď je to konečně tady, tak se na tu parádu přijď mrknout!

A rozhodně se přijď mrknout i na další kapely, za kterýma si fakt stojíme - jsme poctěni, že pozvání přijali Tribe-J a Chief Bromden!

Tribe-J
Inspirace v kapelách jako Totorro, Town Portal nebo Radiohead značí, že tahle grupa nasazuje laťku proklatě vysoko. A taky že jo. Jejich alba Sillicon Hill(2016) a Animal Era(2019) jsou ukázkou instrumentální muzikantské zručnosti a bez přehánění snesou srovnání se světovými etalony žánru. Tribe-J jsou introvertní math rock pro dospělé, co po kapsách nosí kalkulačku, po večerech sledují západy slunce nad mořem a v koutu duše sní o lepším světě. Je to fakt moc pěkný a naživo to bude ještě pěknější!

Chief Bromden
Za necelý rok působení toho tahle kapela stihla opravdu hodně - vydání demíčka, vítězství v soutěži 1Band2Play, hraní na Colours a na Besedě a spoustu dalších koncertů. V Chief Bromden se sešli bývalí i současní členové kapel Manon Meurt, Shadow Area nebo Ion At An a na jejich hudbě je znát, že hráčské zkušenosti tady nikomu nechybí. Melancholické, občas nevyzpytatelné kytary tvoří podhoubí pro synťákový zvuky, který se celkem proplétají jako liány a dohromady tvoří majestátní scenérie plné emotivních gradací a napjatých momentů. Takhle se dělá post-rock v roce 2019.