Předprodej byl ukončen

HAZED: Lily Haz (IL) — Da Moon — wnchnz
HUDBA Elektronika

HAZED: Lily Haz (IL) — Da Moon — wnchnz

sobota 12.10.2019 od 21:00
ArtBar Druhý Pád, Brno

O akci

První díl HAZED v nové sezóně měl být původně trochu pomalejším sobotním rozjezdem v česko-slovenském obsazení. Díky mnoha nečekaným vlivům a naší intenzivní snaze můžeme ale nakonec s velkou radostí přivítat skvělého zahraničního hosta, který je svým jménem totálně předurčen k tomu, aby na naší akci vystoupil.

Lily Haz / Tel Aviv / IL
Lily je ultratalentovaná DJka a producentka z izraelského Tel Avivu. Její releasy vyšly na značkách jako Tofistock, stockholmský TOM TOM DISCO nebo amsterdamský Night Noise. Stylově se její produkce pohybuje kdesi mezi avant ambientem, slo-mo housem, perkusivním technem nebo náladovým elektrem. Stejně nevyzpytatelná bývá jako DJka. Na izraelském Tender FM má svou pravidelnou radioshow, kde dává podle hesla: Music is born free! prostor nevšední a různorodé hudbě ze všech koutů světa. S přehledem prezentovala svůj hudební postoj na lyonském rádiu LYL nebo legendárním amsterdamském Red Light Radiu. Můžeme tak čekat vizionářský set z ranku leftfield house/techno/whatever s patřičným ženským espritem.

Da Moon / Punctum / Praha
Jméno, které na scéně figuruje už zatraceně dlouho. Jeho DJ začátky se datují na přelom tisícíletí a jsou spojeny s rezidenturou v legendárním plzeňském DJ baru Mazaný králíček. Jeho demo mix Architecture byl v roce 2005 vyhlášen mixem měsíce v časopise XMAG. (Schválně kdo z vás tenhle magazín pamatuje.) O rok později získává rezidentní noc Renaissance v novém plzeňském klubu PH+, která později změnila název podle jeho rádiového pořadu Moonlighting. Mezi jeho největší DJ záseky patří určitě hraní v londýnských klubech Factory a The Whitehouse. Co je pro nás ale nejdůležitější, že Da Moon aktuáně hraje opravdu příjemnou směsici nepodbízivého housu, italo disca a new wave.

WNCHNZ / Popular / Bratislava
Winchenzo je mladá slovenská puška z party Popular DJs, což je brand, který vzniknul po roce 2000 jako design platforma a jejíž nedílnou součástí se stala také podpora kvalitní hudba všech spekter. Samotný WNCHNZ je rezidentem Nu Spirit Baru a stojí za pořádáním akcí Shelter, jejíž poslední pokračování se konalo v krásném prostoru bratislavské FUGY. Stylové zaměření jeho setů se rozkládá kdesi v krajině housu, acidu, londýnské bass music a warehouse techna.

GlitchGoose / Radio R / Brno
BFG who loves techno / acid / minimal / deep house | vinyl collector | synth enthusiast. K tomu se dá už jen stěží něco dodat

Haze boys / Oneiro & Hotdogg / Brno
Boys will be boys. Especially Haze boys!

Vystupující