XVII. Mezinárodní festival outdoorových filmů Blok G
KINO, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, CESTOVÁNÍ

XVII. Mezinárodní festival outdoorových filmů Blok G

čtvrtek 24. října od 17:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenka do mobilu
od 79 bez dalších poplatků do 99 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje tři dny

Základní vstupenka

Základní cena 99 Kč Koupit
Studenti, ZTP, důchodci 79 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Vstupenka na pondělní Blok G mezinárodního festivalu outdoorových filmů

XVII. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL OUTDOOROVÝCH FILMŮ
21. 10. 2019
17:00 Blok A
Volanie diaľok (SK, 35 min)
Extreme interviews – Speolog (ČR, 27 min)
Dar křídel (A Gift of Wings, USA, 10 min)
Z života horského meteorológa (SK, 22 min)
Kapitánská regata 2016 (ČR, 5 min) 

19:00 BESEDA: Stopem přes tři Kurdistány (Lenka Hrabalová)

21:30 Blok B
Poslední místo na zemi (ČR, 26 min)
Lyžování a cestování vlakem po Sibiři (ČR, 20 min)
Neznámý Afgánistán 2.0 (Afgánistán, 5 min)
8000+ (Německo, 22 min)
Lyžař proti dronu (Kanada, 4 min)
Ohromná cesta (Německo, 10 min)

22. 10. 2019
17:00 Blok C
Vrchol (Summit, Itálie, 43 min)
Plochý vrchol (Flat Summit, Francie, 2 min)
Osm vrcholů (Eight Summits, USA, 47 min)

19:00 BESEDA: Na kole přes Afriku (Tadeáš Šíma)

21:30 Blok D
Nanga Parbat 2018 Diamir Face (ČR, 40 min)
Éra Adama Ondry (Age of Ondra, USA, 47 min)
Dobrá lajna (ČR, 19 min)

23. 10. 2019 
17:00 Blok E 
Za hranicí snů (Beyond Dreams, Brazílie, 74 min)
Tichá hora (The Quiet Mountain, Indie, 9 min)
Jejich příběh (This is HERstory, Makedonie, 16 min)

19:00 Blok F
Pro vrchol až na konec světa (ČR, 26 min)
Rychlost (Up to Speed, USA, 21 min) 
V zóně s Adamem Ondrou (In the Zone, Německo, 25 min) 
Střípky ze života horolezce (ČR, 28 min)

24. 10. 2019
17:00 Blok G
Humboldtova ztracená opice (ČR, 52 min)
Hadí Safari v Ugandě (ČR, 43 min)


19:00 BESEDA: Stopem napříč Afrikou proti Stereotypům (Alena Machálková) 

21:30 Blok H
Matsés (ČR, 44 min)
Tieň Jaguara (SK, 57 min) 

25. 10. 2019
17:00 Blok I
V objetí obra (SK, 55 min)
Ve výškách Altaje (Altaitude, Francie, 26 min)
Extreme interviews – Horský vůdce (ČR, 26 min) 

19:30 Blok J 
Z nulové výšky na Kilimanjaro (Itálie, 55 min) 
Changabang (Francie, 52 min)