Předprodej byl ukončen

XVII. Mezinárodní festival outdoorových filmů Blok H
KINO, SPORT, CESTOVÁNÍ

XVII. Mezinárodní festival outdoorových filmů Blok H

čtvrtek 24. října od 21:30
Expediční klubovna, Brno

O akci

Vstupenka na pondělní Blok H mezinárodního festivalu outdoorových filmů

XVII. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL OUTDOOROVÝCH FILMŮ
21. 10. 2019
17:00 Blok A
Volanie diaľok (SK, 35 min)
Extreme interviews – Speolog (ČR, 27 min)
Dar křídel (A Gift of Wings, USA, 10 min)
Z života horského meteorológa (SK, 22 min)
Kapitánská regata 2016 (ČR, 5 min) 

19:00 BESEDA: Stopem přes tři Kurdistány (Lenka Hrabalová)

21:30 Blok B
Poslední místo na zemi (ČR, 26 min)
Lyžování a cestování vlakem po Sibiři (ČR, 20 min)
Neznámý Afgánistán 2.0 (Afgánistán, 5 min)
8000+ (Německo, 22 min)
Lyžař proti dronu (Kanada, 4 min)
Ohromná cesta (Německo, 10 min)

22. 10. 2019
17:00 Blok C
Vrchol (Summit, Itálie, 43 min)
Plochý vrchol (Flat Summit, Francie, 2 min)
Osm vrcholů (Eight Summits, USA, 47 min)

19:00 BESEDA: Na kole přes Afriku (Tadeáš Šíma)

21:30 Blok D
Nanga Parbat 2018 Diamir Face (ČR, 40 min)
Éra Adama Ondry (Age of Ondra, USA, 47 min)
Dobrá lajna (ČR, 19 min)

23. 10. 2019 
17:00 Blok E 
Za hranicí snů (Beyond Dreams, Brazílie, 74 min)
Tichá hora (The Quiet Mountain, Indie, 9 min)
Jejich příběh (This is HERstory, Makedonie, 16 min)

19:00 Blok F
Pro vrchol až na konec světa (ČR, 26 min)
Rychlost (Up to Speed, USA, 21 min) 
V zóně s Adamem Ondrou (In the Zone, Německo, 25 min) 
Střípky ze života horolezce (ČR, 28 min)

24. 10. 2019
17:00 Blok G
Humboldtova ztracená opice (ČR, 52 min)
Hadí Safari v Ugandě (ČR, 43 min)

19:00 BESEDA: Stopem napříč Afrikou proti Stereotypům (Alena Machálková) 

21:30 Blok H
Matsés (ČR, 44 min)
Tieň Jaguara (SK, 57 min) 


25. 10. 2019
17:00 Blok I
V objetí obra (SK, 55 min)
Ve výškách Altaje (Altaitude, Francie, 26 min)
Extreme interviews – Horský vůdce (ČR, 26 min) 

19:30 Blok J 
Z nulové výšky na Kilimanjaro (Itálie, 55 min) 
Changabang (Francie, 52 min)