Předprodej byl ukončen

Bio Blues Festival
HUDBA Jazz / Blues / Klasika, FESTIVAL

Bio Blues Festival

pátek 22.11.2019 od 20:00
Club Kino, Černošice

O akci

Hudební perla, britská kapela Catfish, která byla vyhlášena jako nejlepší anglická bluesová kapela roku 2018 v British Blues Award  (BBA) a stala se vítězem BBA i v letech 2015 a 2016, míří do Černošic. Zahraje během Bio Blues Festu 2019. V Club Kině se uskuteční v pátek 22. listopadu od 20 hodin. Vůdčí osobností kapely je teprve čtyřiadvacetiletý fenomenální kytarista a zpěvák Matt Long, podporovaný od kláves svým otcem Paulem. Jejich debutové album i novinka Broken Man byly obě jedničkou v bluesovém žebříčku Independent Blues  BroadcastersAssociation. 
Kromě britských hudebníků vystoupí i domácí The Kingsize Boogiemen. Kapela vznikla někdy kolem roku 2000 původně jako akustické duo. V současnosti hrají skladby legendárních i méně známých bluesmanů, jako jsou Muddy Waters, Willie Dixon, Smokey Wilson, Rod Piazza.
Do třetice vystoupí i Petra Börnerová trio, které tvoří česká zpěvačka Petra Börnerová, slovenský hudebník Tomáš Bobrovniczký a jejich syn Tomáš. Jejich repertoár je postavený na vlastních i převzatých folk-bluesových písničkách, inspirují se též folkovými, jazzovými a rockovými podněty.

Více informací

Zavítejte do velmi příjemného clubu s vynikající prostorovou akustikou a zvukovým aparátem. Více informací najdete na www.clubkino.cz