Festival KOLEM SVĚTA 2019
FESTIVAL, KINO, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, JÍDLO / NÁPOJE, TANEC, PRO DĚTI, CESTOVÁNÍ, STAND-UP

Festival KOLEM SVĚTA 2019

23. listopadu od 10:00 – 24.11.
Clarion Congress Hotel Prague, Praha
Vstupenka do mobilu
od 400 bez dalších poplatků do 600 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje 10 dní

SOBOTA

Základní cena 400 Kč Koupit

NEDĚLE

Základní cena 400 Kč Koupit

DVOUDENNÍ

Základní cena 600 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Největší cestovatelský festival v ČR - 5 promítacích sálů, společně s Exotic Food Festivalem, exotické tance, 70 projekcí, osobnosti českého cestovatelství.

 

Clarion Congress Hotel Prague ****
23.-24.11.2019

www.kolemsveta.cz

PROGRAM FESTIVALU ZDE:

Sobota 23.11.2019 - SÁL 1
10.30-11.30 Hana Machalová - Cestujte chytře, levně a často
12.00-13.30 Markéta Kutilová - Válka v Sýrii
14.00-15.30 Ladislav Zibura - Prázdniny v Evropě
16.30-17.30 Petr Jan Juračka - Do Indonésie !! Na želvy !!
18.00-19.00 Klára Kolouchová - Vrchol K2
19.30-20.30 Ondřej Jungling - Čtyři roky stewardem u Qataru
21.00-04.00 Kayak Beach Bar + Sauna = Afterparty

Neděle 24.11.2019 - SÁL 1
10.30-11.30 Lucie Kutrová - Pacifická hřebenovka
12.00-13:30 Pavel Svoboda - Island
14:00-15:30 Dan Přibáň - Trabantem tam a zase zpátky
16.30-17.30 Frank Tomas Grapl - Krásy Nového Zélandu
18.00-19.00 Petr Kosek - Continental Divide Trail

Sobota 23.11.2019 - SÁL 2 (moderuje David Šrámek)
10.00-11.00 Busny - Afrikou tam a zpět
11.30-12.30 Honza Trávníček - Velké hory Nepálu
13.00-14.00 Jana Kupčáková - Jihoafrická republika
14.30-15.30 Lukáš Konečný - Uganda na vlastní pěst
16.30-17.30 Jiří Dolejš - Nový Zéland
18.00-19.00 Slávek Král - Travel stand-up: stopem se psem v Asii
19.30-20.30 Martin Úbl - Nejkrásnější treky Kanady

Neděle 24.11.2019 - SÁL 2
10.00-11.00 Tomáš Vejmola - Tuktukem z Thajska do Čech
11.30-12.30 Tomáš Havel - Himálaj: okolo osmitisícovky Manaslu
13.00-14.00 Karel Štěpánek - Cestování jako životní styl
14.30-15.30 Jiří Soural - Čarokrásná Havaj
16.30-17.30 Filip Hromčík - Mera Peak (Nepál)
18.00-19.00 Matěj Boháč - Norsko: rok na severu

Sobota 23.11.2019 - SÁL 3 (moderuje Jarda Bouzek)
10.00-11.00 ?? divoká karta ??
11.30-12.30 Tomáš Poli Štěpán - Laos, Vietnam, Kambodža
13.00-14.00 Lukáš Kulda - JUMP N TRAVEL: Na skok v Peru
14.30-15.30 Jaroslav Bouzek - Lofoty a Finsko
16.30-17.30 Martin Mykiska - Bolívie z dronu
18.00-19.00 Jan Husák - Gruzie: tajemství ve stínu Kavkazu
19.30-20.30 Karel Wolf – Na skok do Íránu

Neděle 24.11.2019 - SÁL 3
10.00-11.00 Jana Troupová - Bali, Lombok: nebe, peklo, ráj
11.30-12.30 Blanka Milfaitová - Za marmeládou kolem světa
13.00-14.00 Jaroslav Jindra - Kanárské ostrovy
14.30-15.30 Michal Pokorný - Bosna a Hercegovina na kolech
16.30-17.30 Jakub Šolc - GR11: Pěšky napříč Pyrenejemi
18.00-19.00 Matouš Vinš - Skotsko: za rájem fotografů

Sobota 23.11.2019 - SÁL 4 (Moderuje Jakub Šichta)
10.00-11.00 Pavel Szabo - Varanasi: od úsvitu do soumraku (film)
11.30-12.30 Jiří Kalát - Mauretánie
13.00-14.00 Vendula Žáková - VanLife na Novém Zélandu
14.30-15.30 Jakub Trčka - Jižní Čína
16.30-17.30 Matěj Šemšej - S Runellerem kolem světa
18.00-19.00 Jan Killian - Přírodní krásy Ekvádoru
19.30-20.30 Petr Novák - Jak si ulovit nejlevnější letenky?

Neděle 24.11.2019 - SÁL 4
10.00-11.00 Martina Bulánková - Vietnam s dětmi
11.30-12.30 Inka Píšová - Sibiř po stopách ČS legionářů
13.00-14.00 Peter Gregor - Irák: kolébka civilizace
14.30-15.30 Barbora Klement Hůlková - Japonsko
16.30-17.30 Tomáš Grimm - To nejlepší z Kolumbie
18.00-19.00 Michal Prskavec - Indie všemi smysly

Sobota 23.11.2019 - SÁL 5 (Moderuje Michaela Pešková)
10.00-11.00 Tony Danilov - Stopem kolem světa
11.30-12.30 Barbora Líška - Cestování s dětmi
13.00-14.00 Kristýna Šrédlová - Indie a Nepál
14.30-15.30 Pavlína Zychová - Čtyři měsíce v Malajsii
16.30-17.30 Michaela Pešková - Cestovatelský speed dating
18.00-19.00 Kristýna Tronečková - Rub a líc bhútánského štěstí
19.30-20.30 Petra Jirglová - Letuška z Ekonomy

Neděle 24.11.2019 - SÁL 5
10.00-11.00 Michaela Pešková - Maroko: města, pouště i hory
11.30-12.30 Michaela Sochorová - Zapakuj se do Jižní Afriky
13.00-14.00 Petr Kosek - Workshop: Jak se zabalit nalehko?
14.30-15.30 Adéla Prokšová - S indiány a kitem v Kolumbii
16.30-17.30 Jiří Sázel - Benefiční himálajská výzva 2019
18.00-19.00 Miriam Štembergová - Antarktida

 

www.kolemsveta.cz