Předprodej byl ukončen

Stepslet w/ Koven
HUDBA Elektronika, PARTY

Stepslet w/ Koven

pátek 13.12.2019 od 21:00
Favál music circus, Brno

O akci

Koven unique live performance
Ripple & Redrum DJs
Favál Music Circus

Na sklonku roku si dáme melodie a liquidfunk. Přijede totiž zpěvačka a DJka z uskupení KOVEN!

KOVEN (UK)

Duo Max Rowat a Katie Boyle vzalo před pár lety drumandbassovou scénu útokem a velice rychle se vyšplhalo na přední příčky plakátů těch největších akcí. Na kontě má Koven desítky releasů a collabů s velikány dnb scény jako Hybrid Minds, DC Breaks, Forward či The Prototypes. 

V tracích Koven se snoubí organicky znějící vokály a živé nástroje s kříšťálovou čistotou digitálního zvuku. Během setů Koven míchá melodické liquidy s dunivými peckami, které Katie doplňuje svým vokálem. A že má tato zpěvačka nebývalý rozsah, dokáže totiž adekvátně doplnit jak akční části setu, tak ty klidnější a melancholičtější.

RPPLE (SK)

Nadějné duo Ripple (PmdR a Spill) se začíná objevovat na drumandbassové scéně od roku 2018. PmdR se prosadil jako promotér a DJ a Spill se stále posouvá dál jako talentovaný producent. Na konci roku 2017 se rozhodli spojit síly a propojit své schopnosti do společného hudebního tělesa. 

Jejich zvuk je kombinací chladivě čistých rytmů a basových linek s jasným vlivem temnějších a zvrácenějších subžánrů dnb. Nedávno jste je mohli slyšet třeba na Let it Rollu. Za své krátké působení stihli borci vydat bangery jako “Space Moth”, “Quake”, “Crypto” nebo “Watch Out”. Takže watch out!

O support headlinerů na main stagi se tradičně postará Redrum crew. Otevřená bude i druhá stage, která tentokrát pojede v tempu pod 172 bpm - Redrumáci zde předvedou svůj přesah za hranice dnb a vystřídají chilloutové, triphopové, breakbeatové a jiné selekce.

 

Více informací

Stepslet w/ Koven

Vstup:
230 Kč - Early Bird - ranní ptáče (17.10.-25.10.)
260 Kč - Regular - regulerní pták (26.10.-11.12.)
290 Kč - On the Spot - pták hotovostňák (na místě)

Main Stage:
Koven (UK)
Ripple (SK)
X.Morph, Zaion, Vje, Checkmate, P0rnz, Neosound, Hrr.nec, Mushka, Sinner, Crashman, Bree

Second Stage:
Breakbeat, Triphop, Chillout

Kdy / When: 13.12.2019
Kde / Where: Brno, Favál
Start: 21:00
Konec / End : 07:00