Koncert ArtCafé - Randi Pontoppidan & Luboš Soukup
HUDBA Jazz / Blues / Klasika / Spirituální

Koncert ArtCafé - Randi Pontoppidan & Luboš Soukup

středa 1. dubna od 19:00
Klášter Broumov, Broumov
Vstupenka do mobilu
od 150 bez dalších poplatků do 190 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 1. dubna

Kreslírna

Základní cena 190 Kč
členové klubu ArtCafé 150 Kč

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Zcela nový experimentální projekt saxofonisty Luboše Soukupa a zpěvačky Randi Pontoppidan. Umělci se setkávají na jevišti a vytvářejí improvizované koláže, nápadité zvukové scény, hlasové a instrumentální experimenty s podporou elektroniky. Vzhledem k úrovni obou umělců je zaručen velmi silný a nevšední zážitek. 
Randi Pontoppidan je dánská zpěvačka, skladatelka a jednoduše řečeno umělecká duše. Kromě pravidelné spolupráce s dánskými hudebníky pořádá i sólo koncerty. Během svých vystoupení používá smyčky, efekty a elektroniku a vytváří tak jedinečný zvukový svět. Randi Pontoppidan je výrazná osobnost, která vystupuje po celém světě. Její žánrový přesah je neuvěřitelný. Sahá od moderní klasiky až po africkou hudbu.
http://www.randipontoppidan.com/
Luboš Soukup je český saxofonista, klarinetista a skladatel, který žije od roku 2010 v Kodani. V Česku vystupuje pravidelně se svými hudebními projekty. Vede vlastní kvarteto a je například členem jazzového big bandu Concept Art Orchestra, Jaromír Honzák kvintet či kapely Inner Spaces. Jeho hudba je oceňována jak hudebními kritiky, tak i jazzovými fanoušky. Tři desky, na kterých se hudebně či autorsky podílel, obdržely cenu Anděl v kategorii jazz & blues. V roce 2017 získal prestižní cenu talent roku od Dánské hudební unie.
https://lubossoukup.com/