Stockfest - Mňága a Žďorp, Fuga, Kejvavý koně, III. třetina
HUDBA Rock

Stockfest - Mňága a Žďorp, Fuga, Kejvavý koně, III. třetina

pátek 14. srpna od 19:00
Dobrohostov, Havlíčkův Brod
Vstupenka do mobilu
Cena 250 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 14. srpna
do zdražení 84 dní

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

ZAS TEN STOCK!

Spaste svoje duše!

V magickém prostředí letního parketu v Dobrohostově u Havlíčkova Brodu se chystá jubilejní 25. ročník Stockfestu. Program zahájíme pátečním večírkem, jehož hlavním bodem bude koncert kapely made in Valmez. Mňága a Žďorp v Dobrohostově poprvé zahraje své největší hity!

Nechte si (to) projít hlavou. :)

Vystupující

Mňága a Žďorp (CZ) – http://www.mnaga.cz/

Více informací

19:00 III. TŘETINA (www.facebook.com/III.tretina)

20:30 FUGA (www.fuga.webnode.cz)

22:30 MŇÁGA A ŽĎORP (www.mnaga.cz)

24:00 KEJVAVÝ KONĚ (www.facebook.com/kejvavykone.cz)

***

III. TŘETINA – kapela seskupená kolem kapitána havlíčkobrodského hokejového klubu Miroslava Třetiny s přezdívkou Superstar předvedla v loňském roce výborný koncertní set a po roce se vrací na místo činu. Akustické složení čtyřčlenné kapely a repertoár složený z českých i zahraničních hitů opět slibuje příjemný poslechový rozjezd (tentokrát pátečního) programu

FUGA – prastará kapela ze Žďáru nad Sázavou, jejíž vznik se datuje až do roku 1983... Současnost kapely se dá charakterizovat jako blues-rockové setkání po letech pro všechny generace.Starší osvědčené kusy jsou provedeny v trochu novějším podání a ve stejně skvělé atmosféře. Vlastní kusy jsou v nabídce taktéž, jakožto i velmi oblíbený akustický program. Kapela aktivně vystupuje, budoucnost souboru je ve hvězdách, ale zatím svítí...

MŇÁGA A ŽĎORP –  jedna z nejvýraznějších českých hudebních skupin pochází z Velkého Meziříčí. U zrodu kapely stál v roce 1983 frontman kapely Petr Fiala, jehož typický rukopis je cítit za skladbami všech čtrnácti studiových alb, z nichž poslední s názvem Třecí plochy vyšlo 7. října 2019. Do širšího povědomí se ale kapela dostala již na začátku devadesátých let svým debutovým albem s příhodným názvem Made in Valmez a úvodní skladbou Hodinový hotel... Výhledově je třeba překonat ještě strašnou spoustu překážek. Ale my ty překážky určitě překonáme a výhledově budeme všichni šťastni. :)

KEJVAVÝ KONĚ – prastará kapela s pozoruhodnou genetickou výbavou, jíž prošla dlouhá řádka brodských muzikantů. Jméno skupiny bylo inspirováno skutečnými osobami - dvěma svatbo-pohřebovými hráči, kteří při hře na svých akcích neuvěřitelně kývali svými mohutnými těly do taktu a také velmi často i mimo něj... Nezaměnitelný projev Karla Čárlího Koutného a volba textů od básnáků jako J.H.Krchovský či Egon Bondy vytvořili kult kapely, který přežil do našich dnů.

***

Lokace: letní parket Dobrohostov (HB) * 49.5422408N, 15.5204717E

Parkování: v místě, bez poplatku. Areál letního parketu bude po dobu akce částečně zastřešen (velký party stan).

***

Vstupné:

250 Kč v předprodeji do 30.6.

300 Kč v předprodeji od 1.7.

350 Kč na místě

Dvoudenní vstupné (pátek a sobota):

400 Kč v předprodeji do 30.6.

500 Kč v předprodeji od 1.7. nebo na místě

Předprodej na na obchodních místech (bude zahájen na jaře):

HAVLÍČKŮV BROD - Obchůdek Tulipán, Horní ulice

HUMPOLEC - Městské kulturní a informační středisko

Kompletní informace na www.stockfest.cz.