Předprodej byl ukončen

Brno Bezhlavě!
DIVADLO

Brno Bezhlavě!

pondělí 9.12.2019 od 19:30
ArtBar Druhý Pád, Brno

O akci

Skupinová terapie brněnských traumat a duševních újem s městem Brnem spojených. Nejoblíbenější autorská inscenace divadla Druhý Pád.

 

"Takže dobrý večer! Vítejte na naší skupinové terapii nazvané poněkud netradičně: "BB" – BRNO BEZHLAVĚ! Brněnské bolesti, brněnské blouznění... Půjde nám tedy o problémy brněnské. Klienti by tady měli zpracovat všechna svá brněnská traumata a duševní újmy s městem Brnem spojené, své brněnské závislosti, brněnské radosti i brněnské hořkosti. Terapie se odehraje prostřednictvím simulovaných divadelních scének, neboli etud. V těchto bezhlavě bizarních brněnských divadelních výjevech by se měli klienti dostat blíže ke svým zasutým brněnským pocitům a jaksi hlubinně se vnořit do své žité brněnské reality. A vyjít z naší skupiny ozdraveni."

 

 

Více informací

režie: Vítězslav Větrovec

dramaturgie: Kateřina Menclerová

scénografie: Katarína Kováčiková

hudba: Jana Kalvodová

produkce: Tomáš Kadlec

hrají: Ondřej Hrbáč, David Kokosíno Horňák, Jana Filová, Jana Kalvodova, Petr Koldy Koláček, Vašek Dvořák, Klára Škrobánková, Zuzana Kuricova, Bohdan Špondr, Josef Juřík, Magali IsNot There, Michaela Jelínková, Honza Laichman, Ivo Krejčiřík, Lucie Posoldová