Born of Osiris / Volumes / Oceans Ate Alaska / Defying Decay
HUDBA Metal / HC

Born of Osiris / Volumes / Oceans Ate Alaska / Defying Decay

sobota 21. března od 20:00
Southock Rock Café, Jablunkov
Vstupenka do mobilu
od 550 bez dalších poplatků do 800 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 20. března

Základní vstupenka

Základní cena 550 Kč Koupit

V.I.P. vstupenka

- vstup na V.I.P. balkón s vlastní obsluhu

Základní cena 750 Kč

V.I.P. vstupenka

- vstup na V.I.P. balkón s vlastní obsluhu

Základní cena 800 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

THE SIMULATION TOUR 2020

 

Na 21. března připadne svátek fanoušků moderního progresivního metalu. V Jablunkovském klubu Rock Café Southock se totiž představí 4 zahraniční kapely, které neminou náš klub. Celému turné šéfují chicagští BORN OF OSIRIS, kteří nám odprezentují svou vizi moderního technického death metalu, druhým tahákem jsou progressiv metalcore VOLUMES z Los Angels, třetím Britská metalcore mlátička OCEANS ATE ALASKA a poslední Thajští DEFYING DECAY z Bangkoku.

 

Více informací

BORN OF OSIRIS

je americká progresivní metalová skupina založená v roce 2003 v Palatine, Illinois, předměstí Chicaga. Kapelu v současné době tvoří vedoucí zpěvák Ronnie Canizaro, kytarista Lee McKinney, basista Nick Rossi, bubeník Cameron Losch a klávesista / zpěvák Joe Buras.

Facebook

Youtube

Spotify

 

VOLUMES

je americká progresivní metalová kapela se sídlem v Los Angeles, Kalifornie. Skupinu tvoří kytarista Diego Farias, basista Raad Soudani, zpěváci Gus Farias a Myke Terry a bubeník Nick Ursich. Skupina byla založena v roce 2009 a debutovala se svým prvním EP, The Concept of Dreaming v roce 2010. V roce 2014 následovalo debutové celovečerní album Via (2011) a jejich další album No Sleep. Obě alba dosáhla vrcholu na žebříčku iTunes Rock a Metal.

Facebook

Youtube

Spotify

 

OCEANS ATE ALASKA

je britská metalová kapela pocházející z Birminghamu založená v roce 2010. Původní zpěvák James Harrison přišel se jménem kapely; pojmenoval ji po vlně tsunami, která zasáhla Aljašku v padesátých letech a spolkla jeden ze svých zálivů.

Facebook

Youtube

Spotify

 

DEFYING DECAY

je thajská alternativní metalová kapela, založena v roce 2010 v Bangkoku v Thajsku. Skládají se z hlavního zpěváka, kytaristy a syntézy Jay Poom Euarchukiati, kytaristy Howarda Fanga a bubeníka Marka Mironova. V roce 2015 vydali své debutové album „All We Know is Failing“.

Facebook

Youtube

Spotify