Festival GO Kamera
FESTIVAL, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, CESTOVÁNÍ

Festival GO Kamera

16.1.2020 od 15:00 – 19.1.2020
Kongresové centrum BVV, Brno
Vstupenka do mobilu
od 180 bez dalších poplatků do 600 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 15.1.2020

Čtvrtek a pátek

Vstupné na celý den

Základní cena 180 Kč Koupit

Sobota nebo neděle

Vstupné na celý den

Základní cena 300 Kč Koupit

Permamentka na víkend (sobota a neděle)

Základní cena 500 Kč Koupit
Senioři (65 let a více) 450 Kč Koupit

Permanentka na celý festival

Základní cena 600 Kč Koupit
Senioři (65 let a více) 550 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Populární cestovatelský festival GO KAMERA pořádá od roku 1998 CK LIVINGSTONE. Každoročně v lednu hostí více než 50 účinkujících. O své nejlepší filmy, fotografie a zážitky z cest se podělí řada známých cestovatelů, nejlepších horolezců, publicistů, fotografů a dobrodruhů.

Více informací

23.ročník festivalu se stěhuje do nové modernější prostory v pavilonu P. Budeme dostupnější z i veletrhu GO… Jsme přímo u vstupu! Jiří Hanzelka a Miroslav Zikmund jsou naši nejslavnější cestovatelé. Před jejich výkony smekáme. Cestovatelská legenda si hold zaslouží. Letošní hlavní téma festivalu věnujeme jim. Miroslav Zikmund dne 14. února 2019 oslavil 100 let! K tématu HZ vystoupí i Miloslav Stingl a další zajímavé osobnosti. Účast na festivalu GO KAMERA už přislíbili: režisér Václav Marhoul, herci Martin Hoffman a Jitka Čvančarová, horolezci Radek Jaroš, Dina Štěrbová, Klára Kolouchová, lékař Tomáš Šebek, lyžař Martin Koukal… Hlavní hvězdou festivalu je rakouský horolezec Peter Habeler. Tandem R.Messner – P.Habeler jako první vystoupil na Everest bez umělého kyslíku.

Festival je doprovodným programem veletrhů cestovního ruchu GO a REGIONTOUR a vstupenka na festival současně otevře i brány víkendového výstaviště. Aktuálně pracujeme na přípravě programu. Zúčastněte se i vy a zašlete nám vaše soutěžní fotografie z cest nebo filmy či knihy a vyhrajte ceny za 20 000 Kč. Termín pro zaslání je do 13.1.2020

Více informací na webových stránkách www.gokamera.cz