Předprodej byl ukončen

Paleťáci - benefiční improshow
STAND-UP

Paleťáci - benefiční improshow

pondělí 16.12.2019 od 19:00
Továrna, Hradec Králové

O akci

Paleťáci přispívají na dobrou věc. Tentokráte spojili síly s Obecně prospěšná společnost Prostor Pro, kterým věnují veškerý výdělek z představení na kampaň #davamprostor. Projekt upozorňuje na to, jak často lidé podceňují rizika spojená s dospíváním a jak často přehlížíme potíže dětí, které takovým rizikům čelí.

Čeká vás show plná smíchu, o jejímž průběhu rozhodují sami diváci. Herci odehrají krátké improvizační hry na diváky zadaná témata. Bez scénáře, spontánně, přímo na místě. Zlepšíte si náladu a přispějete na dobrou věc.
 

Motto kampaně: Žádné dítě si nezaslouží zůstat na svoje problémy samo

 

PROSTOR PRO

Od roku 2000 pomáháme mladým v Hradci neztratit se v dospívání. Jsme tu pro ně v kritickém období, doprovázíme je dospíváním tak, aby ho zvládli bez fatálních pádů. „Sjet do průšvihu“ je totiž snazší, než by se mohlo na první pohled zdát. Usilujeme především o to, aby žádné dítě nezůstávalo na svoje problémy samo. Rodina, volný čas, vztahy, duševní potíže, škola, šikana, drogy, peníze, špatná nebo žádná práce – to řešíme v první linii. Jsme často jediná záchranná síť před pádem na dno.

 

Téma kampaně:

V kampani #davamprostor upozorňujeme na to, jak často lidé podceňují rizika spojená s dospíváním a jak často přehlížíme potíže dětí, které takovým rizikům čelí. Vyzýváme proto Hradečáky k tomu, aby se připojili k myšlence, že si žádné dítě nezaslouží zůstat na svoje problémy samo. V kampani mohou lidé dětem pomoct tím, že darem podpoří práci naší organizace PROSTOR PRO, jejíž tým pomáhá dětem v Hradci s dospíváním bez velkých pádů.

 

Cíl kampaně:

Získání prostředků na provoz první mobilního klubu v Hradci Králové pro práci s dětmi a dospívajícími v ulicích města.

 

Harmonogram kampaně: 

  • informační část v CrossCafe: 2. 12. – 8. 12.
  • “darovací” část v CrossCafe: 9. 12. - 16. 12.
  • Benefiční CrossCafe kvíz (12. 12. od 19:00 do 20:30 v CC Knihovna)
  • Benefiční Improshow Paleťáků (16. 12. od 19:00 v Továrně)

Více informací

Web: www.davamprostor.cz

Vstupenky: 

V přeprodeji sms ticket - 120,-
Na místě - 150,-