Ladislav Zibura – 40 dní pěšky do Jeruzaléma 20:00
DIVADLO, CESTOVÁNÍ, STAND-UP

Ladislav Zibura – 40 dní pěšky do Jeruzaléma 20:00

úterý 24. listopadu od 20:00
Malá scéna Zlín, Zlín
Vstupenka do mobilu
Cena 180 bez dalších poplatků Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou nebo převodem

předprodej končí 24. listopadu

Sedadlo

Základní cena 180 Kč
Studenti a senioři 140 Kč

Přístavek

Základní cena 180 Kč
Studenti a senioři 140 Kč

Zaplatit můžeš kartou nebo převodem

O akci

Poutník, spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav se na jaře vrací do Zlína se svou úplně první projekcí. Přijďte se zasmát a zavzpomínat.

ANOTACE:

Ladislav Zibura v létě 2014 sbalil svůj život do 12 kilogramů, hodil batoh na záda a vypravil se z Turecka pěšky do Jeruzaléma. Bez mapy a orientačního smyslu ušel 1 400 kilometrů napříč rozpálenou krajinou Turecka a Izraele, stanul pod Zdí nářků a prožil největší dobrodružství svého života. Jeho cesta je příběhem omylů, pozoruhodných setkání, šťastných i nešťastných náhod, puchýřů a opruzenin. Těšit se můžete na vyprávění cynického kavárenského povaleče, který vám svým laskavě nekorektním humorem dokáže, že poutník rozhodně nemusí být katolík, asketa ani nudný člověk. 

O AUTOROVI:

Ladislav Zibura (*1992) je mladý novinář a cestovatel. Na pěších poutích (Řím, Santiago de Compostela, Jeruzalém, Nepál, Čína) už nachodil přes 5 000 kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na kole a stopem. O svých cestách napsal čtyři knihy, které se staly bestsellery (40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty, Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii a Prázdniny v Evropě). Kromě psaní knih Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu kromě jeho smyslu pro humor a rošťáckého šarmu oblíbilo především proto, že jsou jeho knihy krátké a plné obrázků.

Vystupující

Ladislav Zibura (CZ) – https://www.zibura.cz/

Více informací

www.zibura.cz