Ladislav Zibura – 40 dní pěšky do Jeruzaléma 20:00
DIVADLO, CESTOVÁNÍ, STAND-UP

Ladislav Zibura – 40 dní pěšky do Jeruzaléma 20:00

úterý 24. listopadu od 20:00
Malá scéna Zlín, Zlín
Vstupenka do mobilu
od 140 bez dalších poplatků do 180 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou nebo převodem

předprodej končí 24. listopadu

Sedadlo

Základní cena 180 Kč
Studenti a senioři 140 Kč

Přístavek

Základní cena 180 Kč
Studenti a senioři 140 Kč

Zaplatit můžeš kartou nebo převodem

O akci

Poutník, spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav se na jaře vrací do Zlína se svou úplně první projekcí. Přijďte se zasmát a zavzpomínat.

ANOTACE:

Ladislav Zibura v létě 2014 sbalil svůj život do 12 kilogramů, hodil batoh na záda a vypravil se z Turecka pěšky do Jeruzaléma. Bez mapy a orientačního smyslu ušel 1 400 kilometrů napříč rozpálenou krajinou Turecka a Izraele, stanul pod Zdí nářků a prožil největší dobrodružství svého života. Jeho cesta je příběhem omylů, pozoruhodných setkání, šťastných i nešťastných náhod, puchýřů a opruzenin. Těšit se můžete na vyprávění cynického kavárenského povaleče, který vám svým laskavě nekorektním humorem dokáže, že poutník rozhodně nemusí být katolík, asketa ani nudný člověk. 

O AUTOROVI:

Ladislav Zibura (*1992) je mladý novinář a cestovatel. Na pěších poutích (Řím, Santiago de Compostela, Jeruzalém, Nepál, Čína) už nachodil přes 5 000 kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na kole a stopem. O svých cestách napsal čtyři knihy, které se staly bestsellery (40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty, Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii a Prázdniny v Evropě). Kromě psaní knih Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu kromě jeho smyslu pro humor a rošťáckého šarmu oblíbilo především proto, že jsou jeho knihy krátké a plné obrázků.

Vystupující

Ladislav Zibura (CZ) – http://www.princladik.cz/

Více informací

www.princladik.cz