OCB Překonání Gravitace 2022
HUDBA, PARTY, FESTIVAL, SPORT

OCB Překonání Gravitace 2022

sobota 11.6.2022 od 13:00
Velodrom Brno, Brno
Vstupenka do mobilu
Cena 499 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 11.6.2022

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Jedinečná sportovně-hudební show, která nezná hranice! V sobotu 11. června 2022 na Velodromu v Brně se můžete těšit na show OCB Překonání Gravitace, v rámci které vám nejlepší jezdci FMX, BMX i MTB předvedou neuvěřitelné akrobatické kousky.

Těšit se můžete také na vystoupení nejsilnějšího muže světa Jiřího Tkadlčíka a nabušený hudební program: do varu vás dostane Marpo, Mikolas Josef, Ben Cristovao, Ektor, DJ Mosaken, DJ Wich s exkluzivní show, ve které vystoupí Paulie Garand, Rest, Čis T, Renne Dang, Orion, Momo, Vladimír 518.

A to pořád není vše! Kromě zápasů MMA a Thaiboxu přijedou společně také bratři Podmolové – světová špička FMX! A Filip Podmol vám předvede speciální světový trik. Bude to Frontflip, Doublebackflip nebo něco úplně nového?

Nechte se překvapit! Během programu je navíc připravené množství atrakcí, které si můžete sami vyzkoušet. Skočíte si z 12m do nafukovací matrace? Nebo se necháte zlákat dalšími šílenými adrenalinovými atrakcemi?

Vystupující

Marpo (CZ) – web Mikolas Josef (CZ) – fb Paulie Garand (CZ) – web Ben Cristovao (CZ) – fb Renne Dang (CZ) – fb Rest (CZ) – fb

Více informací

 

www.prekonanigravitace.cz