Předprodej byl ukončen

Milan Samko, Son of Wolves a Sonia Sax - Hudební Vánoce v B714
HUDBA Rock / Pop / Jazz / Blues / Klasika

Milan Samko, Son of Wolves a Sonia Sax - Hudební Vánoce v B714

pátek 20.12.2019 od 19:00
Bridge 714, Most

O akci

Dorazte na skvělý vánoční hudební večer do kavárny Bridge Cafe! Těšit se můžete na vystoupení tří skvělých hudebníků Milana Samka, Son of Wolfes a Soniu Sax. Večer Vám zpříjemníme lahodným proseccem a originálními míchanými drinky.

Talentovaný plzeňský hudebník Milan Samko je zpěvák, kytarista a bezesporu jedním z českých hudebních objevů roku. Letos jste Milana mohli vidět na vyhlášených českých festivalech Rock for People, Colours of Ostrava a Sázava festu. Přijďte si naživo poslechnout jeho zajímavý, nezaměnitelný a čistý hlas.

Dále se večer představí sólový kytarista Son of Wolves jehož pseudonym prozrazuje, že si zakládá na syrovosti a živočišnosti jeho skladeb. Nejčastěji vystupuje ve spojení kytara + cajon a na YouTube najdete jeho studiovou skladbu Go all the way.

Kluky vystřídá vášnivá saxofonistka Sonia Sax, které hudební scéna rozhodně není cizí. Žánrově své skladby v repertoáru řadí do kategorie “z toho mám husí kůži“. Skladby vybírá srdcem a nechce se limitovat jedním stylem. Hraje pro pocit svobody, který chce sdílet s publikem.

Vystupující