Aneta Langerová & Korben Dallas
HUDBA Pop

Aneta Langerová & Korben Dallas

pondělí 21. září od 19:30
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenka do mobilu
Cena 590 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 21. září

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Aneta Langerová & Korben Dallas: Turné 2020

Aneta Langerová se poprvé se slovenskou kapelou Korben Dallas setkala v roce 2015, kdy natočili symfonickou skladbu Sen. Po čtyřech letech opět spojí síly, tentokrát při mnohem větším projektu – na jaře vydají některé společné písně a vyrazí na československé turné. Koncertní program na turné bude složen ze tří částí – kromě společného materiálu zahrají Korben Dallas i Langerová se svou kapelou vlastní skladby.

Jako host se na koncertech představí i zpěvačka a violoncellistka Dorota Barová, která hrála s více členy Korben Dallas v projektu Tugriki a působí také v doprovodné kapele Langerové.

Vystupující

Aneta Langerová (CZ) – http://www.langerovaaneta.cz/ Korben Dallas (SK) – https://www.slnkorecords.sk/korben-dallas

Více informací

V reakci na současnou situaci a všechna nouzová opatření přijatá státem proti šíření koronaviru, oznamujeme náhradní termín přesunutého koncertu 27. 3. 2020. Vstupenky zůstávají v platnosti a pokud vám nový termín 21. 9. 2020 nevyhovuje máte nárok na vrácení vstupného, ale pouze do 31. 5. 2020, poté vstupenka zůstává v platnosti a nebude ji už možné vrátit. Vstupné vám bude vráceno v místě zakoupení, v případě SMSticketu prosím postupujte dle instrukcí na webovkách: http://blog.smsticket.cz/informace-ohledne-zruseni-akci-nad-100-navstevniku/

Nevrácením vstupného podpoříte umělce, organizátory, techniky a ostatní, kterým se ze dne na den zastavila činnost!

Děkujeme a těšíme se na Vás.