Miroslavské léto 2020 - Váš hudební festival
HUDBA Rock / Pop, FESTIVAL, JÍDLO / NÁPOJE, TANEC, PRO DĚTI, WORKSHOP

Miroslavské léto 2020 - Váš hudební festival

26. června od 14:00 – 27.6.
Zámecký park, Miroslav
Vstupenka do mobilu
od 300 bez dalších poplatků do 1 900 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 26. června

Základní dvoudenní vstupenka

Základní cena 850 Kč Koupit

Rodinné dvoudenní vstupné 2+2

Základní cena 1 900 Kč Koupit

Dětské dvoudenní vstupné

Základní cena 300 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Velký festival plný oblíbených českých a slovenských muzikantů v malebném prostředí zámku Miroslav, kousek od nádherné Pálavy, v samém srdci Jižní Moravy. Celkem 14 koncertů ve dvou dnech, dětská zóna s vlastním programem a sobotní dopolední workshopy pro děti i pro dospělé.

Skvělý lineup, složený z populárních českých a slovenských kapel a zpěváků, jsme namixovali tak, abyste si užili každou minutu, kterou v nádherném areálu zámku Miroslav strávíte. Zábavu zajišťuje hlavní masivní stage, vybavená velkoplošnou obrazovkou a také vedlejší stage, umístěná v hlídané dětské zóně. Pro Vaše děti jsme připravili speciální dvoudenní program složený z oblíbených dětských umělců, různé soutěže, atrakce a večerní diskotéku. Pochopitelně zajištěno je i hlídání dětí, abyste si nemuseli odepřít svoji porci zábavy.

Aktuálně potvrzená pódiová vystoupení pro děti:

Pátek 26. 6. 2020 - Čiperkové

Sobota 27. 6. 2020 - Michal Nesvadba a kouzelná školka

Zážitková gastronomie - od skvělých stejků, přes burgery, kebab, španělské speciality, vynikající klobásy, až po vegetariánskou kuchyň a lahodnou zmrzlinu. Samozřejmostí je pivo a nealko, ale u nás i víno - jsme přeci na Moravě.

Nechybí ani velkokapacitní hlídané parkoviště a kemp se zázemím.

Děti do 130 cm mají vstup zdarma.

Like: https://www.facebook.com/miroslavskeleto

Vystupující

No Name (SK) – http://www.no-name.sk/ Rybičky 48 (CZ) – http://www.rybicky48.cz/ Barbora Poláková (CZ) – https://barborapolakova.com Olympic (CZ) – http://www.bestia.cz/olympic/ Mirai (CZ) – http://miraimusic.cz/ Mňága a Žďorp (CZ) – http://www.mnaga.cz/ Těžkej pokondr (CZ) – https://www.pokondr.cz/ Pokáč (CZ) – https://pokac.cz/ Adam Mišík (CZ) – http://www.adammisik.cz/