Mongolsko - kdo by tam jezdil?
CESTOVÁNÍ, STAND-UP

Mongolsko - kdo by tam jezdil?

středa 5. února od 18:00
Vnitroblock, Praha
Vstupenka do mobilu
od 130 bez dalších poplatků do 210 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 5. února

Základní vstupenka

Základní cena 130 Kč Koupit

Mongolsko (18:00) + Šestitisícovky (20:00) - 2v1

Základní cena 210 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Nejzábavnější expedice vůbec. To, co zažijete v Mongolsku se vám nemůže stát nikde jinde.

Během jediného dne můžete zkoušet tloušťku ledu v soutěsce i šplhat na písečné duny. Nechat se pozvat k místním do jurty i se modlit v autobuse, který řídí podnapilý řidič. V Mongolsku ale nemají mnoho cest, kde by se auta mohla srazit, ani rokle, do kterých by mohla spadnout, natož stromy, kam by mohla narazit, takže to vlastně nevadí.

Mongolsko, to je nekonečné holé a prázdné nic. Neexistuje žádný důvod, proč tam jezdit. Až na to, že to NIC je možná nejkrásnější na světě.
Na širých pláních se pasou stáda koní, ovcí, koz a velbloudů, na západě leží Altaj – hory, kde nepotkáte turistu, na jihu Gobi – poušť, kde si můžete lozit po vysokých písečných dunách, na severu jezero, kam vás budou posílat všichni místní, protože se prý jedná o nejkrásnější místo v Mongolsku – rostou tam stromy. Země s nejmenší hustotou obyvatelstva je možná nejsvobodnější zemí planety. Nechte se pozvat k místním do jurty na boortsog. 

A možná přijde i Olgoj Chorchoj!

Více informací

Vyprávět budou Katka Krejčová a Petr Ptáčník Z cesty kolem světa. V letech 2014-2015 spolu podnikli 16 měsíců dlouhou cestu kolem světa a od té doby spolu cestují, kdykoli je to jen možné. Zamilovali si severské země - loni proběhla premiéra jejich úspěšné přednášky Severské treky bez lidí - Aljaška, Kanada, Norsko, Laponsko, a navštívili spolu taky Afriku, Island, Kyrgyzstán a mnoho dalšího. Tentokrát budou vyprávět o výpravě do nejzábavnější a nejsvobodnější země, jakou kdy navštívili.