Workshop: Media relations od A do Z
středa 20. 5. 2020 od 13:00Vzletná, Praha
Předprodej byl ukončen
Srdečně Vás zveme na online kurz Media relations od A do Z, který povede šéfka PIARISTŮ Nikola Lörinczová.
O KURZU:
Jak realizovat kompletní Media relations kampaň kulturního projektu od plánování až po vyhodnocení? To si ukážeme na teorii i příkladech praxe jednotlivých disciplín Media relations.
Obsah:
Pro koho je kurz vhodný?
LEKTORKA:
Nikola se specializuje na PR a komunikaci v oblasti kultury designu a umění od roku 2008. První zkušenosti sbírala v AMI Communications, jedné z největších českých PR agentur. V září 2014 založila sdružení PIARISTI, které pracuje výhradně pro projekty z kulturní oblasti. Mezi dlouhodobé klienty PIARISTů patří pražský festival světla SIGNAL, Galerie Tančící dům, CAMP a Freshlabels.
DATUM A MÍSTO
20. května 2020 – 13:00-17:30
Vzhledem k nastalé situaci v zemi jsme se tento kurz rozhodli uspořád online formou, pomocí nástroje Zoom Webinář. Ten nám umožní udržet velkou interakci mezi lektorem a všemi účastníky kurzu. Bližší instrukce o Zoomu, jeho nainstalování a používání zašleme dva dny před kurzem.
CENA:
1 190 Kč (umělci, designéři, zástupci kulturních a neziskových organizací)
1 490 Kč (zástupci agentur a freelanceři podnikající v oblasti marketingového či PR poradenství, komerční sféra)
KAPACITA:
20 osob
🧾DOKLAD O ZAPLACENÍ:
Doklad o zaplacení vstupenky skrze smsticket.cz si můžete vyžádat na e-mailu info@smsticket.cz. Administrátor reaguje obratem. V případě, že požadujete fakturu, kontaktujte nás, prosím, na e-mailu piaristi@piaristi.cz.
❌STORNO:
V případě zrušení vaší účasti na kurzu jsou platné následující storno podmínky:
Účast náhradníka je možná.
💌NEWSLETTER:
Pokud se chcete přihlásit k našemu newsletteru a odebírat informace o kurzech, můžete tak učinit zde.