80s the show 2021
HUDBA Rock / Pop

80s the show 2021

pátek 11.6.2021 od 15:00
Stadion za Lužánkami, Brno
Vstupenka do mobilu
od 1 290 bez dalších poplatků do 10 000 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 10.6.2021

Základní vstupenka

Základní cena 1 290 Kč Koupit

Meet & Greet

Vstupenka pouze pro 12 vyvolených, kteří se budou moci potkat a vyfotit se všemi interprety. Ve VIP zóně je pro vás připraven také raut, nealko i alkoholické nápoje.

Základní cena 10 000 Kč

VIP

Přístup do VIP vyvýšené zóny, která je vybavena vlastními bary a vlastním sociálním zařízením. Ve VIP zóně je pro vás připraven raut, nealko i alkoholické nápoje.

Základní cena 2 490 Kč Koupit

ZTP/P

+ doprovod zdarma

Základní cena 1 290 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Po premiéře nové akce s názvem 80s The Show, která do brněnské metropole přitáhla tisíce příznivců popové muziky 80. let, ale hlavně světová jména jako Boney M., Samantha Fox, Limahl, Bad Boys Blue nebo Sandra, organizátoři přicházejí s dalším pokračováním a to konkrétně 11. června 2021. Z hokejové DRFG arény se ale přesuneme pod širé nebe, přesněji na fotbalový stadion za Lužánkami, kde nás čeká 80s The Show 2021.

Toto historií opletené magické místo, kde se psaly dějiny nejlepšího brněnského fotbalu, zafunguje jako stroj času, který nás přenese více než 30 let zpět a představí nám 5 zásadních hudebních projektů 80. let minulého století.


C.C. Catch - česká premiéra!
Původně zaměstnankyně v oděvní výrobě, kterou ale srdce táhlo k muzice, se během 80. let stala jednou z nejvýraznějších tváří tehdejší popové hudební scény. Této holandské zpěvačce a tanečnici se v roce 1985 udál zásadní zlom v její kariéře. Na soutěži mladých talentů si totiž Caroliny Catherine Müller všiml producent Dieter Bohled - člen slavného uskupení Modern Talking. Kariéra mladé C.C Catch strmě stoupá nahoru a to nejen díky hitům jako I Can Lose My Heart Tonight, Cause You Are Young nebo Strangers By Night. V České republice se představí vůbec poprvé!

Milli Vanilli

Thomas Anders from Modern Talking
Stěží byste hledali hudební kapelu, která v 80. letech udělala větší díru do hudebního průmyslu. Píše se rok 1984 a Thomas Anders a Dieter Bohlen zakládají duo mužské uskupení Modern Talking. V podstatě ihned přichází s dnes snad nejslavnější jejich písní You're My Heart, You're My Soul. O necelé dva roky později vévodí popovým hitparádám a koncertují po celém světě. Tato německá dvojice se stává ikonou dívčích snů a mít plakát Modern Talking na své zdi znamenalo výhru v loterii. V Brně se představí Thomas Anders se svou kapelou, se kterou navazuje na úspěšnou kariéru Modern Talking a to nejen hudebním repertoárem.

Alphaville
Další legendou 80. let, která se představí na 80s The Show, jsou němečtí Alphaville. Znáte píseň Forever Young? A co Sounds Like a Melody? Alphaville se svým popovo-rockovým zvukem kouzlí dodnes. Na rozdíl od jiných kapel tehdejší doby totiž "Alfaviláci" stále koncertují i produkují v téměř původním složení. Českou republiku mají v lásce, vždy se sem rádi vrací a my můžeme s klidným svědomím říct, že Alphaville jsou naprostou sázkou na jistotu. Mimochodem věděli jste, že píseň Být stále mlád od Karla Gotta vznikla právě ve spolupráci s touto kapelou?

Gazebo - česká premiéra!
Ikona a superstar italského disca napříč celou Evropou, to je solo projekt s názvem Gazebo, za kterým se skrývá muž jménem Paul Mazzolini. Na svém kontě má neuvěřitelných 16 alb, několik desítek songů, ale hlavně miliony prodaných kopií. Jen jeho zásadní písně I Like Chopin, kterou rozhodně znáte, i když si to nemyslíte, se prodalo více než 8 milionů a stala se číslem 1 v poslouchanosti v celkem 15 zemích po celém světě. V Brně nás čeká jeho česká premiéra!

Fancy - česká premiéra!
Další tuzemskou premiéru si odbije německý disco zpěvák a producent Fancy. "Slice Me Nice, My heart is beating to the rhythm of love, Slice me nice!" Vlastním jménem Manfred Alois Perilano brzy oslaví 60 let na hudební scéně. Vhodné zmínit, že prvních 20 let své hudební kariéry působil pod jiným pseudonymem. I při této příležitosti jsme ho pozvali k nám do České republiky, kde určitě kromě výše zmíněného singlu se můžeme těšit i na hity jako Flames Of Love nebo Chinese Eyes.

Vystupující

Milli Vanilli (DE) – https://www.youtube.com/user/MilliVanilliVEVO/ C.C. Catch (DE) – https://cccatch.de Thomas Anders from Modern Talking (DE) – https://www.thomas-anders.com/en/ Alphaville (DE) – https://www.alphaville.info/ Gazebo (IT) – http://www.gazebo.info/ Fancy (DE) – http://fancy-online.com DJ Karel Kelča (CZ)

Více informací

  • Otevření areálu: 15:00
  • Začátek koncertů: 16:00