Předprodej byl ukončen

Iran, travel show! - (Vladimír Váchal, english version)
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, PRO DĚTI, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ, CESTOVÁNÍ, STAND-UP

Iran, travel show! - (Vladimír Váchal, english version)

úterý 21. ledna od 19:00
Kavárna dobrodruha, Praha

O akci

Hey guys, Iran is just a wonderful country which is really awesome to visit! Are you living in Prague and looking for some travel show?

So here we go, Vladimír Váchal has decided to do his first travel show in english. Do you live in Prague or nearby? Right for you! Come to check some photos and listen all funny stories in english. Vladimír and Caffee Dobrodruha welcome you!

Registration coming.

Více informací

Speaker Vladimír Váchal

Islámská republika Írán bývá neprávem považována za zemi, kde snad zuří válka či projít se po ulici je nanejvýš nebezpečné. Přijďte se podívat na přednášku Mgr.  et Mgr. Vladimíra Váchala a společně tak poznat, jaký Írán ve skutečnosti je. 
Kdysi stará Persie je dnes nádhernou zemí s nezměrným kulturním bohatstvím. Stavby, které sahají do naší historie přes více, jak dvě tisíciletí, nejsou ničím ojedinělým, mešity z dob slavných dynastií se tyčí nejen v architektonickém klenotu, kterým je město Esfahán, ale i v mnoha dalších částech této slávou opředené země. Nejkrásnější ale je přístup místních lidí k zahraničním návštěvníkům a jejich nezměrná pohostinnost. Nebojte se poznat Írán a nechte se okouzlit šarmem Íránců, který Vám vyrazí dech...

Vladimír Váchal narozen 25.03.1991 je nadšený cestovatel, tlumočník z perského jazyka, fotograf a milovník Blízkého východu, který poprvé navštívil v roce 2007 a od té doby se do této oblasti pravidelně vrací. Má bohaté zkušenosti s průvodcovstvím po Íránu a plynně ovládá perský jazyk. Dále se věnuje zejména cestování, průvodcovství, tlumočení, malbě a výuce..