David Pomahač
HUDBA World music / Ethno / Folk / Elektronika

David Pomahač

sobota 22. února od 19:00
Podpalubí, Nové Město na Moravě
Vstupenka do mobilu
od 120 bez dalších poplatků do 150 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 21. února

Základní vstupenka

Základní cena 150 Kč Koupit
Novoměstská karta 120 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Křehký písničkář s duší rockera a něžný rocker v pozici písničkáře. Romantik, poetik a melancholik v jednom balení s písněmi o hledání toho, co vlastně hledáme úplně všichni.

David Pomahač uvádí svou sólovou dráhu singlem Stíny z připravovaného, prozatím bezejmenného, alba. K natáčení přizval hosty - syna Jáchyma, jež Davida často doprovází i na pódiu, belgického skladatele a hudebníka Guye van Nuetena a Tomáše Havlena, který desku produkuje a míchá.

 

“Stíny jsou mý strachy, strach je můj stín. Bojím se nespavosti, živejch snů a reality, který nerozumim...a taky taková moje malá popová píseň, která vychází včetně tanečního remixu od Soundocana tedy Jana Čechtického z Ohm Square,” říká k singlu David Pomahač.

 

YouTube: https://youtu.be/dR1K_jL9TO0

 

David Pomahač založil projekt Bez peří, devět let strávil v Houpacích koních, tři roky prožíval večírek doprovodné kapely Xaviera Baumaxy. Rok 2010 dal vzniknout urban folkovému duu Kieslowski. Intimní výpovědi stojící na zvuku kytary, piana, dvou hlasech a Davidových textech si získaly početnou fanouškovskou základnu a naplněné koncerty doma i v zahraničí. Kieslowski vydali tři alba, několik EP, byli nominováni na hudební cenu Apollo.

 

Kromě připravované sólovky, již pokřtí v 30. ledna 2020 v pražském Café V lese, pokračuje Pomahač ve spolupráci s Martinem “Bonusem” Tvrdým na projektu Tvrdý/Pomahač. Je také iniciátorem koncertní série Slow sessions. Deska vyjde na labelu Indies Scope.

 

www.facebook.com/davidpomahacmusic/