Předprodej byl ukončen

#suHR workshop: Psychodiagnostika v HR
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE

#suHR workshop: Psychodiagnostika v HR

úterý 4. února od 14:00
Impact Hub, Brno

O akci

Psychodiagnostika v HR: Kdy ji použít a na co si dát pozor

V rámci tohoto #suHR workshopu si účastníci na vlastní kůži vyzkouší projít komplexní diagnostikou a zároveň se také dozví, kdy má cenu zvážit v rámci HR procesů zapojit psychodiagnostiku a jak poznat kvalitní nástroj.

Čeká nás teoretický úvod plný informací, jaké diagnostické metody se v HR používají, k čemu a kdy jsou dobré, jak poznat ty kvalitní a jak s nimi pracovat, a praktická část, kde si vysvětlíme vlastní výstupy a tak to, jak s nimi pracovat v kontextu výběru a rozvoje lidí.

 

O lektorce:

Eva Dvořáková

Eva je vzděláním psycholog, praxí personální psycholog, HR konzultant a trenér. V oboru se pohybuje už 8 let a za tu dobu spolupracovala s firmami všech velikostí a různých zaměření. Její specialitou je psychodiagnostika aplikovaná v různých oblastech a fázích života firmy a jejích zaměstnanců, především v rámci Assessment a Development Center.

 

Agenda workshopu:

14:00 - 14:15 - představení #suHR, lektora a účastníků

14:15 - 16:30 - interaktivní a praktický workshop

16:30 - 17:00 - rozloučení a networking

 

***

👨‍👩‍👧‍👦  1 MÍSTO ZDARMA PRO RODIČE NA RODIČOVSKÉ

Zájemce prosíme, aby se nám ozvali na akce@suhr.cz.

***

 

Pozor - kontrolujte emailové schránky! Týden před konáním workshopu obdrží každý účastník email se všemi organizačními informacemi.

Těšíme se! 

#suHR tým

 

*Přihlášením na #suHR akce souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů, které naleznete na https://suhr.cz/ochrana-osobnich-udaju/.