The Filter 2020 / Czech Cup Tasters
FESTIVAL, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, JÍDLO / NÁPOJE, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ

The Filter 2020 / Czech Cup Tasters

sobota 25. dubna od 9:00
Rektorát VUT, Brno
Vstupenka do mobilu
Cena 250 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 24. dubna
do zdražení čtyři dny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Dobře si nalaďte chuťové pohárky, protože brněnský festival výběrové kávy The Filter je po roce opět tady a s ním i Mistrovství České republiky v Cup Tasters – degustaci kávy!

️ O FESTIVALU
Letos se v budově Rektorátu VUT v Brně sejdeme již po čtvrté! The Filter festival je akce pro všechny, koho zajímá výběrová káva. Je to místo pro setkávání, poznávání a sdílení zkušeností, znalostí a zážitků. V bohatém festivalovém programu si příjdou na své jak laici, tak i kávoví odborníci. Celý den se bude ochutnávat káva, diskutovat a fandit, z čehož člověku rychle vyhládne. Proto to budou venku jistit foodtrucky. Po skončení akce nebude chybět afterparty!

PRAŽÍRNY
Káva z celé Evropy na jednom místě? Do Brna přijedou zástupci předních českých i zahraničních pražíren, kteří nám budou v průběhu dne připravovat kávu na několika espresso a brew barech. Třeba si rovnou vyberete kávu do své kavárny nebo si odnesete balíček té, která Vám zachutná nejvíce, s sebou domů! Seznam vystavujících pražíren doplníme v následujících týdnech, už teď ale můžeme slíbit, že půjde o pořádně šťavnatý kávy.

WORKSHOPY A PŘEDNÁŠKY
V průběhu dne si můžete zajít poslechnout celou řadu odborných přednášek, zúčastnit se několika cuppingů nebo navštívit jeden z plánovaných workshopů, které budou ladit s festivalovým téma. Program doplníme v následujících týdnech, takže pozorně sledujte událost!

MÍSTROVSTVÍ V CUP TASTERS
Letos se na festivalu pod záštitou The Filter a Spolek výběrové kávy znovu koná Mistrovství České republiky v Cup Tasters – degustaci kávy, kde se spolu utkají ti nejlepší baristé a pražiči z celé České republiky. Už jste zvědaví, kdo se stane letošním šampiónem a pojede v červnu reprezentovat ČR do Varšavy?

VSTUPENKY
Vstupenky si samozřejmě budete moci zakoupit i na místě, ale otázka je, jestli ještě zbydou! Proto si je můžete koupit za zvýhodněnou cenu už v předprodeji, který začíná 20. ledna na portálu smsticket. V ceně vstupenky je neomezená degustace kávy od všech zúčastněných pražíren, vstup na přednášky a na mistrovtsví v Cup Tasters.

Akce se uskuteční za podpory pražírny Rebelbean.