Předprodej byl ukončen

Seminář: Public relations pro začátečníky
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, BYZNYS, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ

Seminář: Public relations pro začátečníky

pondělí 6. dubna od 17:00
Edunesto, Brno

O akci

TŘÍHODINOVÝ SEMINÁŘ: PUBLIC RELATIONS PRO ZAČÁTEČNÍKY

Naučte se nejzákladnější zásady, tipy a triky pro nastavení a udržení dobrých vztahů s médii a ovlivnění té správné cílovky žádoucím způsobem. Ukážu vám nejen jak napsat tiskovou zprávu a uspořádat tiskovou konferenci, ale hlavně jak vaše poselství koncipovat od počátku tak, aby bylo pro média atraktivní a zasáhlo správně ty, ke kterým chcete mluvit. Vše tak jednoduše, že si budete říkat, proč jste na to nepřišli sami…

Jelikož jde o základní kurz, budeme se spolu věnovat jen tomu opravdu podstatnému. Detaily vás stejně naučí vnímat a pilovat až praxe. Hlavním přínosem semináře bude, že se naučíte myslet a jednat "píárově". 

S tímto kurzem už zvládnete sami svoje začátky nebo si zdokonalíte svoje dosavadní znalosti. A budete se mne samozřejmě moci na cokoliv zeptat, včetně vašich konkrétních problémů a situací. 

Obsah:

  • úvod: na co se hodí a nehodí PR
  • hlavní zásady komunikace s médii
  • jak získat kontakty na správná média a novináře
  • tipy a triky
  • jak napsat a kdy a jak rozeslat tiskovou zprávu
  • jak uspořádat tiskovou konferenci a jak pozvat novináře
  • první pomoc: když je průšvih nebo když se něco nedaří - zásady krizové komunikace

#komunikace
#média
#novináři
#mediální_komunikace
#public_relations
#píárko :-)

 

Stejné školení se také uskuteční o den později v Praze.

Více informací

Storno podmínky:

- V případě odhlášení více než 72 hodin před začátkem kurzu vracím zpět plnou cenu. Případně si samozřejmě platbu můžete převést na jiný můj seminář.

- V případě odhlášení 72 až 24 hodin před začátkem kurzu vracím 50 % z ceny. Nicméně nevrácenou poloviční část platby vám po dohodě mohu převést na další termín mého kurzu pokud však je nebo bude vypsán nejpozději do 6 měsíců po původním termínu.

- V případě odhlášení méně než 24 hodin před začátkem kurzu nevracím nic. Nicméně nevrácenou platbu vám po dohodě mohu převést na další termín kurzu, pokud však je nebo bude vypsán nejpozději do 6 měsíců po původním termínu.