Indian Riders Fest 2021
HUDBA Rock, FESTIVAL, VÝSTAVY

Indian Riders Fest 2021

11. června od 9:00 – 13.6.
Výstaviště České Budějovice, České Budějovice

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

INDIAN RIDERS FEST | 11.06 - 13.06.2021

Největší evropské setkání příznivců motocyklů Indian. Jsou vítáni nejen majitelé Indian motorcycle, ale i ostatních značek. Akce není jen pro motorkáře, bohatý program je připraven pro všechny.

Nenechte si ujít koncert ikonické skupiny Queenie - world Queen tribute band s jejich velkolepou show v pátek večer a taky legendární americkou skupinu z Atlanty - The Last Chance Riders v sobotu večer, která je na svém prvním evropském turné.

Zástupce Indian Motorcycle pro ČR, firma Meteor Motor Tech CR, bude mít pro tebe připravenu kompletní modelovou řadu 2021 na demo jízdy, včetně nového Challenger.

Chceš vyhrát Indian Chieftain Limited Custom nebo další skvělé ceny? Kup si vstupenku VIP Rally Pack na oficiálním e-shop Indian Riders Fest 2021.

Vystupující

Queenie (CZ) – web The Last Chance Riders (US) – web Free Ride (CZ) – bandzone Seven’s unplugged (CZ) – web The Cell (CZ) – web Vintage Wine (CZ) – bandzone Slapdash rockabilly (CZ) – web

Více informací

INDIAN RIDERS FEST 2021
---------------------------------------
Největší evropské setkání majitelů Indian Motorcycle
, 11.-13. června na Výstavišti České Budějovice. Jsou vítáni nejen majitelé Indian Motorcycle, ale i ostatních značek. Akce není jen pro motorkáře, bohatý program je připraven pro všechny.

Přijeď a užij si trochu jinou motorkářskou akci.

Letos se k nám sjíždí účastníci z víc jak 25 evropských zemí a ostatních koutů světa. Výstaviště ČB bude oba dva dny přehlídkou báječných strojů, přátelských setkání jedinečných lidí, pohodové zábavy a atmosféry, výborného jídla a pití.

O skvělou živou muziku se nám postarají rockové kapely Seven’s, The Cell, Free Ride. Páteční večer bude ve znamení Queenie - world Queen tribute band, s nezapomenutelnou show. Sobota bude patřit americké kapele z Atlanty, které to báječně šlape na vlnách Rocku, Rock And Rollu - The Last Chance Riders.

After-party s akustickými kapelami Vintage Wine a Slapdash rockabilly budou pohodovým zakončením dne.

Páteční program bude zpestřen dvojím kaskadérským vystoupením Martina Krátkého. Ten, jako první v Evropě, předvede své neuvěřitelné kousky na sportovním modelu Indian - FTR 1200 S.

V sobotu se uskuteční Spanilá jízda okolo Budějovic všech motocyklů značky Indian.

Po celou dobu trvání akce jsou připraveny demo jízdy, kde si můžeš vyzkoušet všechny modely značky Indian, včetně nejnovějšího modelu Indian Challenger. Stačí si vzít svoji helmu.

Je připravena výstava Indian Custom Bike, kde budou stroje z celé Evropy a také výstava Indian veteránů a dalších historických motocyklů.

Celá gastro zóna bude bezhotovostní. Stačí si zapůjčit náramek a nabít dostatečným množstvím peněz. Neutracené peníze z náramku vám budou vráceny zpět.

V ceně vstupenky je nonstop hlídané parkování pro motocykly, živé koncerty, kaskadérská show, doprovodný program, vstup na výstavy Indian Custom show, vintage strojů.

Cena vstupenky v předprodeji 650.-Kč, na místě 850.-Kč.

Děti do věku 13 let v doprovodu rodičů vstup zdarma.

Auta, obytná auta, dodávky a auta s přívěsem nejsou v areálu povolena.

 

Pro víc informací: https://www.indianridersfest.eu/