Průvodce Saudskou Arábii pro zletilé (Pavel Šíma)
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ, CESTOVÁNÍ, STAND-UP

Průvodce Saudskou Arábii pro zletilé (Pavel Šíma)

sobota 22. února od 18:00
Kavárna dobrodruha, Praha
Vstupenka do mobilu
od 100 bez dalších poplatků do 120 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje čtyři dny

Základní vstupenka

Cestovatelský Kangelo Club (ČLENSTVÍ ZDARMA, SLEVA 20 Kč): Registrace ZDE: https://forms.gle/BF4FFNPcCyFWspjy5

Základní cena 120 Kč Koupit
Člen Kangelo Clubu 100 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

"Do Mediny musíte v burce a do Mekky Vás nepustí vůbec. A ženy tu kamenují k smrti. Nebo ne? Tinder je nástrojem na hledání manžela.

Zakázané porno není tabu, trojky se dějí i mimo manželství a za zavřenými dveřmi teče alkohol. Nafta stojí tři kačky a v poušti rostou stromy. Ženy mohou už dva roky řídit auto. A taky jsme jich pět (!) na vlastní oči viděli. Rebelské páry se drží za ruce a policie se už nesmí ptát, jestli je chlápek vaším manželem nebo bratrem. Saudi předhánějí Dubai. V Mecce právě postavili největší hotel světa. Má šest věží a deset tisíc pokojů. Západní kultura plní poslední dva roky rádia, sportovní i hudební haly. Za jediný měsíc potkáte jezdce Dakaru, Andrea Bocelliho, Lionela Messiho i týpka, co nazpíval Despacito.

Saudská Arábie, která nám byla zapovězena, otevřela na podzim svou bránu a snaží se ukázat svou nejlepší tvář. Korunní princ reformuje a libezralizuje nejkonzervativnější muslimskou zemi o sto šest v hektickém závodě o to, jestli dřív diverzifikuje ekonomiku nebo dojde ropa. Jedno je ale jisté: kultura se v příštích deseti letech změní k nepoznání.

Jak se na to dívají samotní Saudi? Či početná skupina ekonomických migrantů z okolních zemí? Přijďte si poslechnout vyprávění o zemi Mohammdově očima zvídavého českého páru, a připravte se tak na vlastní cestu do končin, které byly doposud západnímu světu uzavřeny."

Přednášející:
Pavel Šíma

Více informací

Přednášející: Pavel Šíma