Webinář: Public relations pro začátečníky
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, BYZNYS, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ

Webinář: Public relations pro začátečníky

úterý 7. dubna od 17:00
Bude upřesněno, Praha
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje čtyři dny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

TŘÍHODINOVÝ VIDEOSEMINÁŘ: PUBLIC RELATIONS PRO ZAČÁTEČNÍKY

Naučte se nejzákladnější zásady, tipy a triky pro nastavení a udržení dobrých vztahů s médii a ovlivnění té správné cílovky žádoucím způsobem. Ukážu vám nejen jak napsat tiskovou zprávu a uspořádat tiskovou konferenci, ale hlavně jak vaše poselství koncipovat od počátku tak, aby bylo pro média atraktivní a zasáhlo správně ty, ke kterým chcete mluvit. Vše tak jednoduše, že si budete říkat, proč jste na to nepřišli sami… :-)

Jelikož jde o základní kurz, budeme se spolu věnovat jen tomu opravdu podstatnému. Detaily vás stejně naučí vnímat a pilovat až praxe. Hlavním přínosem semináře bude, že se naučíte myslet a jednat "píárově". 

S tímto kurzem už zvládnete sami svoje začátky nebo si zdokonalíte svoje dosavadní znalosti. A budete se mne samozřejmě moci na cokoliv zeptat, včetně vašich konkrétních problémů a situací. 

Obsah:

  • úvod: na co se hodí a nehodí PR
  • hlavní zásady komunikace s médii
  • jak získat kontakty na správná média a novináře
  • tipy a triky
  • jak napsat a kdy a jak rozeslat tiskovou zprávu
  • jak uspořádat tiskovou konferenci a jak pozvat novináře
  • první pomoc: když je průšvih nebo když se něco nedaří - zásady krizové komunikace

#komunikace
#média
#novináři
#mediální_komunikace
#public_relations
#píárko :-)

Více informací

Storno podmínky:

- V případě odhlášení více než 72 hodin před začátkem kurzu vracím zpět plnou cenu. Případně si samozřejmě platbu můžete převést na jiný můj seminář.
- V případě odhlášení méně než 72 hodin před začátkem kurzu nevracím nic. Nicméně nevrácenou platbu vám po dohodě mohu převést na další termín kurzu, pokud však je nebo bude vypsán nejpozději do 12 měsíců po původním termínu.

Disclaimer: Pokud jste osobou hlásající rasovou, náboženskou, třídní či jinou nenávist a nesnášenlivost, nehlaste se, prosím. (Neo)fašistům, bolševikům a jiným politickým extremistům svoje školení a poradenství neposkytuji. Vyhrazuji si právo na základě vlastního uvážení nepřijmout přihlášku do kurzu. V takovém případě vracím plnou cenu. Děkuji za pochopení.